Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Серпень 2009

«Після відвідин Хрущовим свиноферми в редакції вирішують, 
який підпис зробити під фото.
— Може, «Тов. Хрущов серед свиней»?
— Не годиться. 
— Або «Свині навколо тов. Хрущова»?
— Теж погано…

Вранці газета вийшла з підписом:
 «Третій ліворуч — тов. Хрущов».

Приходить дівчина додому і розповідає:
В овочевому відділі продають ось такі огірки! 9 см в діаметрі і довжиною півметра! (Показує руками).
Всі здивувались, а глухенька бабця мовила:
Головне, онучко, щоби потім одружився.

Приїжджає москаль до села….пробиває колесо….стає міняти його…….це усе спостерігає вуйко….пізніше підходить та питає :
(В) -” ти що це робиш?”
(М) - “невідеш…калісо снімаю…..”
вуйко піднімає ломаку… і зі словами “а я візьму магнітолу” - розбиває скло автомобіля

Закон України про Сало

ukrainer » Суб березня 03, 2007 18:09:06
Закон України про Сало

Виходячи з історичної місії Сала як провідника гуманізму та суспільної моралі;
Зважаючи на глибокі соціальні проблеми країн, де Салоїдство ще не стало головним способом життя пересічної людини, та утверджуючи право на глобальну гегемонію Сала та підпорядкованих йому Салопродуктів, Верховна Рада України урочисто приймає цей Закон.
Стаття І. Терміни
1 .Салоносець - свиня або кабан.
2. Салоспоживачі - громадяни України або, за їх дозволом, іноземні громадяни.
З. Салоїд - будь-яка особа, яка не перебуває на психіатричному обліку.
4.Салосурогат (салозамінник) - жировий прошарок до 50 см завтовшки середнього та нижнього відділів тулуба державного службовця I-VII рангів, а також будь-який целюліт.
5.Салоненависник - терорист, ворог усіх салоспоживачів.
6.Саловласник - громадянин, який досяг 18-річного віку та має право вступати у цивільно-правові відносини. До досягнення такого віку саловласником правом розпорядження Салом та сало продуктами володіє його опікун, що присягнув Салові.
Стаття II. Роль Сала та присяга
1.Віднині іменник "Сало" у будь-яких відмінках підлягає написанню з великої літери. Порушення цього правила тягне за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність. Слова лій, здір та смалець пишуться з малої літери, але підлягають громадській повазі як похідні від Сала.
2.Позаяк Сало є глобальним явищем, то країни, які називають салолярдом, фетом та іншими непотрібними словами, зобов'язані замінити їх на Сало (латиницею Sir Salo). Відмова від такої зміни тягне за собою негайне направлення батальйону РХП в район бойових дій для утвердження сальної демократії.
3.Кожна особа, яка хоче набути громадянства, зобов'язана прийняти присягу Салові. Відмова від присягання тягне за собою позбавлення громадянства.
4.Зрада Салу прирівнюється до державної з відповідною кримінальною відповідальністю. Президент, який закінчив строк своїх повноважень, не користується імунітетом у разі зради Салу та Салопродуктам.
Стаття III. Політична реформа
1.Парламент формує більшість, яка присягає на вірність Салу. Фракції, які заявляють про свою нелюбов до Сала з різних причин, у більшість не включаються, а їх представники відкликаються з адміністрації президента та футбольних команд.
2.Проводиться всенародний референдум з одним питанням: "Ви підтримуєте любов до Сала та імпічмент президенту, чи не так?"
Стаття IV. Валютна реформа
1.Засалені купюри приймаються в обмін номіналом 1,5, а нові - 0,5.
2.Банки продають валютні запаси в обмін на запаси Сала (золото) або підчеревини (платина) кіло за кіло.
Стаття V. Цивільно-правова реформа
1.Приватна власність на Сало є непорушною та гарантується законом.
2.Націоналізація Сала не дозволяється ні за яких умов.
3.Подарунки Сала несалоїдам забороняються та переслідуються законом.
4.Сальна спадщина не може надаватися не громадянину.
5.Розподіл Сала при розлученні здійснюється по-чесному: підчеревина залишається салоїду, що плекає дітей, обсмалена шкірка - іншому члену подружжя.
Стаття VI. Реформа адміністративного та кримінального права
Підлягають покаранню за адміністративним чи кримінальним правом такі правопорушення:
1.Знущання над Салом: до 10 грам тягне штраф у розмірі до 10 тис. гривень або виправні роботи до 5 років з годуванням виключно потапцями з Салом та буряковим хроном; більше 10 грам - довічне ув'язнення з годуванням виключно волгоградськими суточними щами на сушеному горосі.
Вимагання Сала тягне заочне довічне ув'язення з подальшим обміном на головного постачальника газу в нашу країну.
Використання сала не за призначенням тягне ув'язнення за сексуальні збочення із врученням ув'язненому вазеліну чи солідолу (за бажанням) відповідної ваги.
Салоненависник - терорист карається заочним довічним ув'язненням з подальшим обміном на ненависника мак-дональдсу, устриць з кетчупом та інших пригноблювачів індійців.
Зухвале знищення Сала призводить до прилюдної страти на площі Незалежності.
Стаття VII. Зовнішньоекономічні відносини
Вивіз Сала за кордон заборонено як вивіз державного надбання. В межах єдиного економічного простору дозволяється експорт сала кнура.
Ввіз так званого "сала" з-за кордону заборонений, позаяк за кордоном немає Сала, а є його жалюгідні замінники.
Стаття VIII. Мистецтво та культура
1.При написанні віршів та поем єдиною римою до слова "Сало" може бути слово "мало". Дозвіл на порушення цього правила дається виключно головою інформаційно - аналітичного управління адміністрації президента.
2.В образотворчому мистецтві будь-яке Сало повинне мальовничо змальовуватися як підчеревина з широким м'ясним прошарком. При відступі від цього правила, дивись пункт 1 цієї статті.
Стаття IX. Прикінцеві положення
Закон про Сало є глобальним з соціально-політичної точки зору та тягне за собою скасування таких другорядних законів, як про рибу, зерно, цукор, м'ясо та молоко.
Цей Закон є настільки важливим, що він не може бути змінений навіть при зміні Конституції чи при нашому входженні до НАТО чи Удмуртсько-Таджикського блоку взаємної безпеки.
Цей Закон набирає чинності з моменту присягання на Салі діючого президента, або до такого моменту, або без такого президента, але при існуванні нашого улюбленого Сала.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДО ПРОЕКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО САЛО"

Сало, як автентичний продукт споживання нації, є одним з соціально-гуманітарних тотемів українців, який досі не знайшов своєї законодавчої підтримки.
Цей Закон є першою спробою визначити роль Сала у нашому суспільстві на рівні Парламенту, його вплив на соціо-політичні процеси, у тому числі глобального (світового) характеру.
Закон уперше визначає суб'єктів носіння та споживання Сала, відокремлює Сало від його замінників, окреслює мотиви терористів салоненависників, встановлює цивільні правила поводження із Салом пересічними громадянами.
Закон упроваджує правила застосування слова "Сало" у повсякденному вжитку, в ультимативній формі пропонує іноземним країнам визнати Сало як явище, скасувавши жалюгідні замінники цього слова. При невмотивованому пручанні таких країн Закон доручає надіслати на їх територію батальйон РХП, що стане могутнім політичним тиском на невірних Салові.
Закон уперше вводить серцеве присягання Салу, встановлює кару за порушення присяги. Така кара не залежить від того, хто є "малим або великим" громадянином. Порушив - то йди до в'язниці незалежно від рангу.
Закон встановлює принципи політичної реформи, внаслідок проведення якої сформується політична більшість, лояльна до Сала. До неї не ввійдуть фракції, що ненавидять Сало, але при цьому роблять вигляд, що все добре.
Закон розпочинає всенародний референдум з одного питання: чи Ви любите Сало та чи ви за імпічмент президенту.
Закон проводить валютну реформу, наслідком якої засалені купюри є більш витребовуваними ніж нові, а золото та платина підлягають заміні банками на Сало та підчеревину.
Закон утверджує приватну власність на сало, заперечує його націоналізацію, забороняє надання подарунків несалоїдам, спадщину у вигляді сала негромадянину, встановлює справедливий розподіл сала між членами подружжя, що розлучаються.
Закон карає за знущання над Салом, його вимагання, використання не за призначенням чи знищення. Прилюдна смертна кара, яка пропонується за зухвале знищення Сала, відповідає як позиції наших далекозахідних сусідів, та і позиції наших середньо - та далекосхідних сусідів. Поза увагою залишається Європа (але що ж вони можуть сказати, коли половина правителів ратує за смерть дітей своїх громадян десь за тисячі кілометрів від їх домівок, оповитих плющем...)

Закон на практиці застосовує прийоми членів ВТО, які як скорпіони у банці, намагаються вжалити один одного, розпочинаючи локальні чи глобальні економічні війни. Саме тому Закон пропонує не експортувати справжнє Сало та не імпортувати його сурогати.
Закон уводить тактичні обмеження на використання слова "Сало" у засобах масової інформації, які можуть бути зняті (шляхом дружньої поради) головою інформаційно-аналітичного управління адміністрації президента.
Закон пропонує залишити тільки один закон, присвячений Салу, скасувавши будь-які інші продовольчі закони.
Цей Закон при його повному застосуванні призведе до збільшення доходів консолідованого бюджету, покращення демократії та усунення перепон для вступу нашої країни до Європейського Союзу. При цьому Сало восторжествує!
Цей Закон не потребує витрат з консолідованого бюджету.


1 квітня 2003 року
За матеріалами журналу «Торба»

 

 

Мужик (М) приходит к председателю колхоза и говорит: "Возьмите меня зоотехником"
- А что ты умеешь делать?
- Я понимаю язык животных.
- Ну ладно, пойдем на ферму.
Подходят к корове.
Мужик: "Му-у-у!"
Корова: "Му-у-у!"
- Она сказала, что дала 15 литров молока. Доярка сдала 10, а 5 домой отнесла.
Пришли к доярке, обыскали, так и есть - 5 литров в заначке.
Подходят к свинье.
М: "Хрю- ю -ю!"
Свинья: "Хрю-ю-ю!"
- Она говорит, что принесла 7 поросят, но свинарка двух унесла домой.
Обыск и свинарки, находят двух поросят.
- Ну ладно, беру тебя, - говорит председатель. Идут по улице. Навстречу коза: "Бе-е-е!"
- Ты ей не верь, это было один раз, и то по - пьянке!

 

 

 

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.