Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Історія карантинної служби

НА ОХОРОНІ РОСЛИННИХ БАГАТСТВ


Слово «карантин» з`явилось більш ніж 600 років тому і означає 40-денний строк, на протязі якого на відділеному рейді в Італії витримували кораблі, що прибули із Східних країн.. Термін походить від двох італійських слів "quarante giorni". У середньовіччі воно означало заборону в`їзду в країни при підозрі завезення "чорної смерті" - чуми, а у випадку епідемії - повну ізоляцію міст та областей.

 Перші згадування про проведення карантинних заходів та введення карантину щодо рослин з’являються після відкриття Колумбом Америки. Разом із завезеним садивним матеріалом винограду із Америки до Франції потрапив шкідник виноградна філоксера, для боротьби з якою виноградники просто випалювались.

В 1875 році для запобігання проникнення колорадського жука та інших відсутніх в Росії карантинних організмів було видано указ "Про заборону ввезення бульб картоплі, картопляних листків та інших частин".

Після Жовтневої революції, враховуючи велике значення карантинних заходів з попередження завезення та розповсюдження карантинних шкідливих організмів 5 червня 1931 року при Народному Комісаріаті землеробства СРСР було створено єдину Державну карантинну службу. Перша обласна карантинна інспекція в СРСР була створена в Ленінграді 1 листопада 1931 року.  

А на початку 1932 року при Всеросійському інституті рослинництва при активному сприянні М.І. Вавілова була організована карантинна лабораторія.

В 1991 році Державна служба карантину рослин вийшла з підпорядкування Союздержкарантину і перейшла в підпорядкування Мінагропрому України.

Україна одна із перших країн СНД в якій було прийнято Закон «Про карантин рослин». Офіційною датою створення національної служби карантину рослин України слід вважати 30 червня 1993 року.

Місто Київ – це столиця України і він займає особливе місце в економіці України. Досить високими темпами розвивається економіка та інфраструктура міста, створюються нові митні термінали. В 1990 році було прийнято рішення про розділення Державної інспекції з карантину рослин по Київській області. Таким чином можна вважати 1990 рік роком народження Державної інспекції з карантину рослин по місту Києву.

На сьогодні столиця України, займаючи надзвичайно вигідне положення в центрі Європи, є містом нових можливостей для життя та бізнесу, має значний інвестиційний, інтелектуальний економічний та трудовий потенціал.

 Як і притаманно столиці, Київ йде у авангарді соціально – економічних перетворень. Темпи та якісні характеристики господарського комплексу столиці помітно випереджають інші регіони, підвищується його значущість в економічному та науково технічному потенціалі України.  

Карантинна служба міста Києва контролює підприємства і установи, що займаються імпортом та експортом об’єктів регулювання. З кожним роком зростає чисельність фірм, організацій та підприємств усіх форм власності, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю, а це створює загрозу занесення регульованих шкідливих організмів на територію України.

Основними завданнями Державної служби з карантину рослин є:
- охорона території країни від занесення регульованих шкідливих організмів;
- своєчасне виявлення, локалізація та ліквідація регульованих шкідливих організмів;
- запобігання проникненню регульованих шкідливих організмів у зони, вільні від таких регульованих шкідливих організмів;
- контроль за дотриманням особливого карантинного режиму і проведення заходів з карантину рослин при ввезенні, заготівлі, вивезенні, перевезенні зберіганні, переробці, реалізації та використанні об’єктів регулювання;
- реєстрація осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з обігом об’єктів регулювання.


Джерело: karantin.gov.ua

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.