Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Головна » Полезная инфо » Об'єднання, організації » Союзи » Всеукраїнський союз сільськогосподарських підприємств » Довідка про Всеукраїнський союз сільськогосподарських підприємств
Довідка про Всеукраїнський союз сільськогосподарських підприємств

З метою підвищення активності селянства, колективного обговорення найважливіших питань життя і діяльності, узагальнення досвіду організації виробництва сільськогосподарської продукції 20 грудня 1971 року було створено Раду колгоспів Української РСР. Рада колгоспів розглядала і вирішувала низку питань, пов’язаних з функціонуванням колективних господарств, в тому числі і створення та використання коштів Централізованого фонду соціального страхування колгоспників (ЦФССК).

За рахунок цих коштів в сільській місцевості було збудована значна кількість об’єктів соціально-культурного призначення (шкіл, дитячих садків, будинків культури, фельдшерсько - акушерських пунктів, профілакторіїв, доріг з твердим покриттям та ін.). Функціонували міжгосподарські будівельні організації, комбікормові заводи, сількомунгоспи. За кошти ЦФССК в регіонах, що мають унікальні лікувальні фактори, були зведені десятки здравниць та сотні дитячих таборів.
З прийняттям Закону України „Про колективне сільськогосподарське підприємство” 16 грудня 1992 року Рада колгоспів була реформована у Всеукраїнську Раду колективних сільськогосподарських підприємств. У лютому 2001 року Всеукраїнська Рада КСП була реформована у Всеукраїнський союз сільськогосподарських підприємств (ВССП) із збереженням правонаступництва.

ВССП - недержавна, самоврядна, неприбуткова організація, добро
вільне об`єднання. До складу Ради Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств ввійшли представники АР Крим та всіх 24 областей України. Серед 78 її членів відомі в країні аграрники, вчені, представники бізнесових структур і підприємств, які обслуговують агропромисловий комплекс.

Очолює ВССП Карасик Юрій Михайлович - Почесний Президент закритого акціонерного товариства "Племінний завод "Агро-регіон" Бориспільського району Київської області, знаний у країні організатор виробництва, відомий громадський діяч.

ВССП - впливова соціально-суспільна си
ла. Понад 13 тисяч таких господарських структур у 490 сільських районах усіх регіонів країни утворили свої об`єднання.
До складу їх керівних органів обрано більше 15 тисяч виробничників - авторитетних і високо компетентних працівників, які покликані представляти інтереси товаровиробників у відносинах з органами державної влади і управління, здатних вести колективний пошук шляхів вирішення найскладніших проблем розвитку галузі, українського села.
Основною метою діяльності Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств є об`єднання зусиль крупних сільськогосподарських підприємств у нарощуванні обсягів виробництва продукції, поліпшенні її якості та підвищенні ефективності господарювання на основі вимог ринку, створення сприятливих умов для життя і праці селян.
Предметом діяльності ВССП та його регіональних структур є:
забезпечення правових гарантій діяльності членів союзу, представництво їх інтересів у законодавчих, державних органах та громадських організаціях; покращення матеріально-технічного, фінансового та кредитного забезпечення сільськогосподарських товаровиробників;
надання допомоги у розвитку і становленні інфраструктури ринку на селі, інформаційному забезпеченні товаровиробників з питань кон`юнктури, цінової ситуації, створення умов для гарантованого збуту продукції;

здійснення практичної роботи по створенню галузевих об’єднань та організацій товаровиробників;
впровадження науково-технічних досягнень, ефективних форм організації праці і виробництва.
До сфери управління Всеукраїнського союзу та його регіональних об`єднань, як правонаступника колишньої Всеукраїнської ради колективних сільгосппідприємств відноситься частина майна міжгосподарських об`єктів у будівництві, комбікормовій промисловості, сільській комунальній мережі, спортивних та оздоровчих закладах, збудованих за рахунок коштів централізованих фондів, створених в свій час господарствами.

Всеукраїнський союз сільгосппідприємств та його регіональні структури приймають активну участь у законотворчій роботі, розробці та реалізації державних програм,
спрямовують свої зусилля на ефективне використання земельного та ресурсного потенціалу, дбають про створення продовольчої безпеки держави, підвищення життєвого рівня людей. В процесі поглиблення адміністративної реформи окремі функції державних органів поступово переходитимуть до самоврядних організацій, в т.ч. і до Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств.

Всеукраїнський союз сільськогосподарських підприємств активно співпрацює з Комітетами Верховної Ради України, Кабінетом Міністрів України та президентськими структурами.

 

Джерело: vssp.org.ua 

 

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.