Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Всеукраїнський Союз Сільськогосподарських Підприємств

Всеукраїнський союз сільськогосподарських підприємств (ВССП)*** - недержавне, самоврядне, неприбуткове, добровільне об'єднання реформованих велико товарних сільськогосподарських підприємств, основних виробників продуктів та сировини в країні. ВССП утворено 23 лютого 2001 року Установчою конференцією уповноважених представників усіх регіонів України за участю керівників всіх гілок влади, народних депутатів, представників громадськості країни. Керівний орган ВССП - Рада. За рекомендаціями обласних об'єднань сільгосппідприємств входять  відомі у країні аграрії, учені, представники бізнесових структур, які обслуговують АПК. Очолює ВССП Карасик Юрій Михайлович - Почесний Президент закритого акціонерного товариства "Племінний завод "Агро-регіон" Бориспільського району Київської області, Герой України, знаний у країні організатор виробництва, відомий громадський діяч.

 

ВССП - впливова соціально-суспільна сила. Створення його - реальний крок у розвитку демократії в Україні. Близько 14 тисяч господарських структур у 490 сільських районах усіх регіонів країни мають свої об'єднання. До складу їх керівних органів - Рад на рівні районів, областей і Автономної Республіки Крим обрано понад 15 тисяч виробників - авторитетних і високо-компетентних працівників, які покликані представляти інтереси товаровиробників у відносинах з органами державної влади та управління, здатних вести колективний пошук шляхів вирішення найскладніших проблем галузі.

 

Основною метою діяльності ВССП є нарощування обсягів виробництва продукції, поліпшення її якості та підвищення ефективності господарювання, створення сприятливих умов для життя й праці селян. Предметом діяльності ВССП та його регіональних структур є:


  • сприяння здійсненню реформ в АПК, ефективному функціонуванню нових господарських структур;
  • захист прав і економічних інтересів сільгосппідприємств, представництво в законодавчих, державних органах та громадських організаціях
  • покращення матеріально-технічного, фінансового та кредитного забезпечення сільськогосподарських товаровиробників
  • сприяння залучення інвестицій у сільськогосподарське виробництво
  • надання допомоги в розвитку і становленні інфраструктури на селі, інформаційному забезпеченні товаровиробників з питань кон'юнктури, цінової ситуації, сприяння збуту продукції; створення галузевих об'єднання товаровиробників
  • впровадження науково-технічних досягнень.

 

До сфери управління Всеукраїнського союзу, як правонаступника Всеукраїнської ради колективних сільгосппідприємств, належить частина майна міжгосподарських об'єктів у будівництві, комбікормовій промисловості, сільській комунальній мережі, оздоровчих та спортивних закладах, збудованих за рахунок коштів централізованих фондів, які були сформовані колективними господарствами.

 

ВССП та його регіональні структури беруть активну участь у законопроектній роботі, розробці та реалізації державних програм щодо ефективного використання земельного та ресурсного потенціалу, дбають про створення продовольчої безпеки держави, підвищення життєвого рівня людей. У процесі поглиблення адміністративної реформи окремі функції державних органів поступово переходитимуть до самоврядних організацій, зокрема і до Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств.

 

*** 30 жовтня 2009 року на засіданні Ради ВССП було затверджено нову назву Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств на Аграрний союз України. Після державної реєстрації будуть внесені зміни.

 

Джерело: vssp.org.ua

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.