Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Місія та цілі УАК

Діяльність Української аграрної конфедерації - актуальна вимога зміцнення держави та невід'ємна умова формування в Україні громадянського суспільства європейського зразка.

 

Місія УАК - об'єднати професійні організації у галузі АПК, виробників, переробників та сервісні служби аграрного сектору заради створення умов ефективної діяльності на агропромисловому ринку країни.

 

Створена у грудні 2002 р., сьогодні Українська Аграрна конфедерація об'єднує близько 80 колективних членів - найбільших професійних об'єднань, підприємницьких та консалтингових структур АПК, страхового, банківського сектору, а також сфери ресурсного забезпечення аграрного виробництва. Серед них - Українська зернова асоціація, Спілка молочних підприємств України, Асоціація „Укроліяпром", Асоціація фермерів та приватних землевласників та інші. Місцеві осередки конфедерації створені у більшості областей України. Таким чином,УАК висловлює інтереси понад 50 тисяч суб'єктів господарювання, а це більш ніж 1 млн. працівників.

 

Українська аграрна конфедерація працює на принципах відкритості, рівності, колегіальності рішень. Для цього створено зручну структуру органів УАК, а саме членство ґрунтується на принципі територіальної незалежності (поряд з індивідуальними і колегіальними членами, створюються наприклад регіональні студентські асоціації, що є представниками конфедерації і координують свою діяльність з нею).

Вищим керівним органом УАК є З'їзд, Рада та Президія - колегіальні органи управління УАК, виконавчим органом УАК є генеральна дирекція.

 

Президентом конфедерації обраний Леонід Козаченко.

 

Президент УАК є головою Громадської ради при Міністерстві економіки, заступником голови Громадської ради при Міністерстві аграрної політики, членом колегії Міністерства аграрної політики, Віце-президентом УСПП, радником Голови Київської міської адміністрації, президентом Товарної біржі „Українська ф'ючерсна біржа".

 

До складу президії та генеральної дирекції УАК входять висококваліфіковані фахівці, експертами конфедерації є найкращі науковці та провідні спеціалісти з різноманітних питань аграрної та суміжних з нею галузей економіки.

 

Основними завданнями Української аграрної конфедерації є:


  • Участь УАК в діяльності Верховної Ради та Кабінету Міністрів України з питань розвитку аграрного сектору економіки, сталого розвитку сільських територій та реформування земельних відносин шляхом організації професійної роботи над проектами законів України, змін до законів, а також цілеспрямованої роботи з іншими державними органами щодо прийняття підзаконних актів.
  • Співробітництво УАК і Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики України з питань формування сучасної аграрної політики України на ринкових засадах.
  • Посилення превентивних заходів щодо виявлення проектів законодавчих актів, які можуть негативно вплинути на професійну діяльність членів УАК,та вжиття заходів щодо їх коригування
  • Підвищення довіри суспільства до виробників, переробників та всіх зайнятих в аграрному секторі суб'єктів господарювання в незалежності від галузі, форми власності чи величини підприємств.
  • Захист і представлення інтересів аграрного бізнесу в органах державної влади.
  • Представлення інтересів національного аграрного сектору за кордоном шляхом розширення зв'язків з асоціаціями сільгоспвиробників, фермерів, кооперативів, переробників та іншими структурами зарубіжних країн.
  • Створення платформи для діалогу представників всіх галузей АПК з метою узгодження і формування спільної позиції, врахування інтересів всіх суб'єктів аграрного ринку, консолідації зусиль для швидкого розвитку аграрної галузі.
  • Підвищення професійного рівня фахівців аграрної галузі, від державних службовців до товаровиробників, завдяки залученню до керівництва та обміну досвідом нової генерації фахівців з ринковим досвідом.

 

02.01.2010

Джерело: agroconf.org

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.