Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Про УААН

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ

НАУК УКРАЇНИ

 

Українська академія аграрних наук (УААН) розпочала свою діяльність як Всеукраїнська академія сільськогосподарських наук 22.05.1931 р і проіснувала самостійно та в складі різних відомств до 1990 р. В нинішньому статусі діє з 27.12.1990 р. згідно постанови Ради Міністрів УРСР від 22.09. 1990 р. № 279.

Академія є державною самоврядною науковою організацією і фінансується з державного бюджету та інших джерел не заборонених законодавством України. Самоврядність її полягає в тому, що вона самостійно визначає тематику досліджень, свою структуру, вирішує науково-організаційні, господарські, кадрові питання, здійснює міжнародні зв'язки.

Персональний склад налічує: 78 академіків, 102 члени-кореспонденти, 53 іноземних та 13 почесних членів академії.

Структурно Академія розділена на 8 галузевих відділень: землеробства, рослинництва, зоотехнії, ветеринарної медицини, харчової і переробної промисловості, механізації і електрифікації, аграрної економіки та регіональних центрів наукового забезпечення АПВ.

До складу Академії входять понад 340 наукових установ підприємств і організацій. В прямому підпорядкуванні Академії знаходяться 5 національних наукових центрів, 52 інститути, 11 дослідних станцій. В систему Академії входять понад 200 дослідних господарств та інших підприємств. В кожній області діють регіональні центри наукового забезпечення АПВ. З метою впорядкування діяльності науково-дослідних установ Академії було проведено оптимізацію їх кількості та кількості земельних угідь, необхідних для виконання програм наукових досліджень та апробації і впровадження наукових розробок. На 01.01.2004 р. кількість її в установах становила 584,2 тис. га, в т. ч. Сільськогосподарських угідь 529,5 тис. га.В наукових установах Академії працює понад 13,7 тис. чоловік, з них 5,4 тис. наукових працівників , в т.ч. 381 доктор і 2,1 тис. кандидатів наук. В аспірантурі і докторантурі навчається понад 1200 осіб по 52 спеціальностях, щорічно захищається 120-130 дисертацій.


Академія проводить наукові дослідження за 1 національною, 6 державними цільовими, 32 галузевими науково-технічними програмами і 6 окремими проектами, та координує тематику досліджень в організаціях, які працюють над розв'язанням проблем АПК, незалежно від їх відомчої належності. Підтримує міжнародні наукові зв'язки більш ніж 60 установами і організаціями світу.

Наукові установи Академії щорічно завершують 500-800 наукових розробок, реєструють 200-250 патентів та інших охоронних документів на винаходи і корисні моделі, укладають 350-400 ліцензійних договорів на використання об'єктів інтелектуальної власності.

Насінницькі господарства наукових установ щорічно виробляють 100 тис. тонн елітного насіння нових сортів зернових культур, 30 тис. тонн насіння батьківських форм гібридів кукурудзи, соняшника, цукрових буряків та інших культур і забезпечують близько 90% потреби держави в елітному насінні.

Науковцями академії за останні роки виведено 2 породи, 4 внутріпородні і заводські типи сільськогосподарських тварин та 2 кроси птахів; до 25% потреби України в племінному молодняку сільськогосподарських тварин задовольняється установами УААН.

Створені сучасні лікувальні і профілактичні препарати для ветеринарії, налагоджене виробництво біопрепаратів в установах Академії. За рахунок цього ветмедицина України на 80% забезпечена вітчизняними препаратами.

Науковцями створені нові види харчових продуктів та харчових добавок, а також нові види обладнання, які дають змогу економити від 8 до 12% сировини та інтенсифікувати окремі технологічні процеси на 15-20%.

Щорічно установи Академії розробляють близько 35 найменувань машин та обладнання, 10-15 нових технологій і технологічних процесів, 8-10 вихідних вимог на машини та інших нормативних документів.

Академія має книжкове видавництво "Аграрна наука", видає два періодичних журнали: "Вісник аграрної науки" і Реферативний журнал "Агропромисловий комплекс України", а також науково-інформаційний бюлетень "Аграрна наука - виробництву". В більшості наукових установ видаються збірники наукових праць за галузями знань.

 

Джерело: uaan.gov.ua

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.