Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Діяльність Спілки

У листопаді 2004 року учасники Першої конференції виробників садивного матеріалу ініціювали створення Всеукраїнського громадського об'єднання "Всеукраїнська спілка виробників садивного матеріалу". У 2006 році така спілка була офіційно зареєстрована.

З часу створення Спілки виробників садивного матеріалу України кожного року під її егідою проходять Конференції виробників садивного матеріалу.


 Метою цих конференцій традиційно є впровадження передового світового досвіду для ведення успішної діяльності в розсадництві в Україні.
Слід зазначити, що учасниками конференцій є представники всіх сегментів ринку садивного матеріалу: керівники декоративних и плодово-ягідних розсадників, лісових господарств. Широко представлені компанії, які здійснюють продаж садивного матеріалу, представники аграрних науково-дослідних інститутів, ботанічних садів, селекціонери, представники державних, громадських організацій, пов'язаних із виробництвом, торгівлею й споживанням садивного матеріалу, ландшафтні архітектори, представники спеціалізованих друкованих видань.
За матеріалами конференцій Спілка підготувала електроні диски, що містять докладну інформацію про роботу конференцій та їх учасників. Диски є унікальними екземплярами, оскільки містять змістовні доповіді, цікаві виступи про власний досвід у розсадництві як членів Спілки, так і інших учасників, представників державних установ та закордонних гостей.

3-4 грудня 2005 року в Києві відбулася Друга конференція за участю 158 осіб із 16 областей Українита АР Крим. Конференція отримала міжнародний статус, оскільки у її роботі приймала участь "Спілка польських розсадників" та представники Російської зеленої індустрії.

9-10 лютого 2007 року відбулася Третя конференція виробників садивного матеріалу вже за частю понад 200 осіб.

6-8 грудня 2007 року пройшла Четверта Міжнародна конференція виробників садивного матеріалу, яка була присвячена аналізу структури та каналів збуту рослин. В роботі конференції прийняло участь 227 чоловік - були представлені розсадники всіх регіонів України, розсадники Білорсії, розсадники Росії, Білорусії, Казахстана, Польщи, Німеччини та Голландії.
 
4-6 грудня 2008р. відбулася П'ята Міжнародна конференція виробників садивного матеріалу в красивому місці на березі Чорного моря - ЗАО «ЛОК «Айвазовське» смт. Партеніт, що в Криму. Близько 150 учасників з різних міст України, Росії, Казахстана, Польші, Німеччини, Франції, Італії, Бельгії, відвідало Конференцію.

26-28 листопада в смт.Партеніт, на території санаторію «Айвазовське» проходила Шоста Міжнародна конференція виробників садивного матеріалу. У конференції приймали участь представники таких країн як Україна, Росія, Білорусія, Польща, Литва. У роботі Конференції прийняли участь 150 чоловік. Доповіді висвітлювали теми, актуальні для даного часу, піднімали різні питання та проблеми, а також заохочували до налагодження співпраці та розвитку спільних напрямів діяльності. Доповідачі з різних країн ділилися власним досвідом, а також консультували з питань, які ще активно не висвітлюються на теренах нашої держави.


Одним їз головних досягнень нашої діяльності є те, що Всеукраїнська спілка виробників садивного матеріалу домоглася прийняття змін до Закону України "Про сорти рослин", які забезпечують вільне поширення сортів декоративних рослин. Була знята необхідність внесення загальновідомих й інших сортів декоративних рослин в реєстр сортів, придатних до поширення в Україні, й щорічне їх підтримання в цьому реєстрі.
Також Спілка разом з ТК-160 при Нікітському ботанічному саді приймає участь в удосконаленні стандартів на садивний матеріал.

 

Джерело: svsm.com.ua
08.03.2010


эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.