Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Головна » Обзоры » Світовий ринок » Ринок зернових » Огляд зернового ринку за 26 березня - ZernoUA.info - 30/03/2010
Огляд зернового ринку за 26 березня - ZernoUA.info - 30/03/2010

На тлі невизначеності із урожаями зернобобових у США й очікування офіційних оцінок Департаменту сільського господарства міцний долар США сколихнув байдужий спокій агротрейдерів у Чикаго й сільськогосподарські котирування покотилися вниз. Травневий пшеничний контракт досяг нових мінімумів.

У четвер чиказька травнева пшениця подешевшала на 9.50 центів до 466.50 центів за бушель.

Тижневі експортні продажі пшениці зі США склали 519.2 тис. тонн. Ці цифри перебувають на верхній межі біржових очікувань в 250-550 тис. тонн. У сезоні 2009-10 на зовнішні ринки було продано 371.2 тис. тонн пшениці, що на 14% більше показника попереднього тижня й на 23% більше середнього значення за попередні чотири тижні.

Незважаючи на об'ємні продажі пшениці на експорт американські постачальники витримують сильну конкуренцію з боку Франції та країн СНД. Недавні успіхи із продажу європейської пшениці значно зіпсували настрій американським продавцям.

Англія продала 50 тис. метричних тонн фуражної пшениці Філіппінам. Філіппіни різко збільшили імпорт фуражної пшениці торік . Причиною стало відновлення поголів'я після епідемії ящуру в 2008. Раніше основними постачальниками пшениці у Філіппіни були Росія й Україна.

Великий урожай кукурудзи в Південній Америці залишається головним фактором, що давить на котирування в Чикаго. Зернова біржа в Росаріо підвищила свій прогноз збору кукурудзи в Аргентині до 20.4 млн тонн. У лютому біржовики з Росаріо вважали, що в 2010 році аргентинці зберуть 19.7 млн тонн кукурудзи. Гарна весняна погода на Середньому Заході США сприяє початку весняних польових робіт. Однак така погода негативно впливає на біржові котирування.

У четвер чиказька травнева кукурудза подешевшала на 10 центів до 355.00 ц/б.

Тижневі експортні продажі американської кукурудзи, за даними Департаменту сільського господарства США, склали 606.8 тис. тонн, що менше 747.6 тис. тонн, проданих на експорт попереднього тижня, і менше середнього п'ятирічного показника. Очікування аналітиків перебували в діапазоні 350-800 тис. тонн.


Японські виробники комбікормів збираються закупити не менш 350 тис. тонн кукурудзи з Південної Америки з поставкою в липні-вересні 2010 року. Разом з тим, завдяки різкому підвищенню експортних можливостей у Південній Америці в цьому сезоні, японці придивляються до кукурудзи із Бразилії й Аргентини. Японія - найбільший імпортер кукурудзи у світі.

У четвер травневий соєвий контракт у Чикаго подешевшав на 17.50 центів, закрившись на оцінці 942.50 центів за бушель, нижче ключового рівня підтримки 951.75 ц/б.Аналітики з банку JP Morgan Chase & Co вважаються, що фермери США цієї весни збільшать посіви кукурудзи, сої й бавовни, а пшениці й вівса – скоротять.Поставки цукру, який був у дефіциті останні 6 місяців, почнуть перевищувати активний попит, починаючи із квітня цього року через початок чергового нового сезону збору цукрової тростини у Бразилії – головному глобальному виробнику й експортерові цукру на планеті.

Перевищення пропозиції над попитом у другому кварталі цього року складе 190 тис. тонн і 2.98 млн. т у третьому кварталі. Надлишки цукру в Бразилії збільшаться з поточних 550 тис. тонн до 11 млн. т у другому кварталі 2010 року. У першому кварталі 2010 року світовий дефіцит цукру оцінюється банком в 7.06 млн тонн, в 4 рази більше, ніж у четвертому кварталі 2009 року.У четвер травневий цукор на ICE подешевшав, але залишився вище семидесятипятипроцентного корекційного рівня 16.18 ц/ф.


Найбільший виробник цукру й спирту в Бразилії Cosan Industria e Comercio SA уважає, що в сезоні 2010-11 Центрально-південний регіон Бразилії виробить 35 млн тонн цукру, а в сезоні 2011-12 - 34.4 млн тонн та експортує 25 млн тонн цукру й 24 млн тонн цукру в сезоні 2011-12.Джерело: ZernoUA.info

30.03.2010

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.