Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Про нас

Основні напрямки діяльності Центру


Основними напрямками діяльності Центру є: післядипломна освіта керівних працівників та спеціалістів підприємств і установ Державного комітету лісового господарства України та інших юридичних і фізичних осіб; проведення навчання посадових осіб і спеціалістів з питань охорони праці; видавництво навчальних посібників, конспектів лекцій, монографій, методичних матеріалів для інформаційного забезпечення навчального процесу та вирішення інших проблем лісової галузі; проведення науково-дослідних, нормотворчих, дослідно-конструкторських та впроваджувальних робіт; надання послуг підприємствам з питань економіки, фінансів, ведення бухгалтерського обліку, правознавства, управління, маркетингу, охорони праці, впровадження нових технологій у виробництво.


Досить важливим напрямком діяльності є також підготовка організаторів виробництва (кадрового резерву), яка проводиться з 1981 року. За період 1981-2008 рр. по програмі кадрового резерву навчались 447 спеціалістів. З них Самоплавський В.І., Колісниченко М.В., Ковальський А.Й., Червоний В.О. стали Головами Комітетів, близько 100 чоловік - директорами держлісгоспів, генеральними директорами, начальниками обласних управлінь лісового господарства. За період існування навчального закладу підвищили кваліфікацію 40 тис. керівних працівників та спеціалістів галузі, у тому числі - більше 5 тис. лісничих. В останні роки підвищення кваліфікації проходять спеціалісти 26 спеціалізацій.


Організація навчального процесу


Підвищення кваліфікації спрямовується на вивчення передового досвіду підприємств галузі, фахове вдосконалення та оновлення знань і умінь відповідної категорії слухачів. Організація і забезпечення підвищення кваліфікації кадрів здійснюється відповідно до Галузевої програми, навчально-тематичних планів та програм, затверджених Держкомлісгоспом України. У навчальному процесі використовуються такі основні види навчальних занять: лекції, семінари, практичні аудиторні та виїзні заняття, дискусії, ділові ігри, засвоєння матеріалу на автоекзаменаторі, аналіз конкретних ситуацій, конференції та ін. Термін навчання для спеціалізацій директорів, головних спеціалістів, інженерів з охорони праці, лісничих та начальників деревообробних цехів 3 тижні; для інших - 2 тижні. Кадровий резерв на посаду керівників підприємств навчається 2,5 місяці, враховуючи стажування в передових держлісгоспах галузі.


В Центрі функціонує дві кафедри: нової техніки, передової технології, комплексного ведення лісового господарства та охорони праці та кафедра економіки, організації та управління. Високий рівень освіти та науки в Центрі забезпечується досвідченим колективом науково-педагогічних працівників, до складу якого входять професор, доценти та кандидати наук. До навчального процесу залучаються працівники Державного комітету лісового господарства, провідні вчені, виробничники галузі, викладачі НАУ.


Матеріальна база Центру


Матеріальна база Центру - це навчальний корпус з сучасними аудиторіями, комп'ютерним класом, кабінетом з охорони праці, бібліотекою з читальною залою, актовою залою, гуртожиток на 160 місць, з 2-х та 4-х містними кімнатами. Навчальні приміщення забезпечують одночасне навчання до 200 чоловік. Для організації харчування слухачів функціонує їдальня на 80 місць. Автопарк забезпечує проведення екскурсій і виїзних занять на передові підприємства галузі.


В нинішніх умовах економічної реформи досягнення позитивних результатів в значній мірі залежить від професійної підготовки і компетентності кадрів. Тому підвищення кваліфікації повинне бути прямим обов'язком кожного спеціаліста, бо дає їм змогу поглибити знання з питань економіки, науково-технічного прогресу, організації виробництва і управління, вивчити правові аспекти трудового та господарського права, охорони навколишнього природного середовища.


В "Укрцентркадриліс" спеціалісти лісового господарства всіх категорій матимуть змогу ознайомитися з передовим вітчизняним та зарубіжним досвідом, новітніми науковими досягненнями та новими методами господарювання.


Щоб пройти підвищення кваліфікації або навчання та атестацію з питань охорони праці та пожежної безпеки і по закінченню отримати посвідчення, підприємства повинні надіслати на адресу Центру свої пропозиції в розрізі посадових осіб та заключити з "Укрцентркадриліс" договір.

 

Джерело: kadrlis.com.ua

18.04.2010

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.