Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Про видання

Перший номер журналу “Агроном” вийшов у серпні 2003 року і з того часу журнал знайшов своїх чисельних прихильників і зайняв особливе місце серед інших видань на аграрну тематику.


На відміну від уже існуючих видань, присвячених сільському господарству, ми ставимо собі за мету надати якісну консультативно-інформаційну підтримку спеціалістам, зайнятим у рослинництві та землеробстві, щодо повного циклу вирощування сільськогосподарських культур. Саме тому на сторінках нашого видання ви зможете ознайомитися з роботами широкого кола авторитетних вітчизняних науковців, порадами та рекомендаціями передових спеціалістів аграрного виробництва, актуальними для сільського господарства України роботами зарубіжних авторів.


Наш журнал розповсюджується по передплаті та шляхом безкоштовної редакційної розсилки серед всіх економічно-успішних агропідприємств всіх форм власності всіх регіонів України, всіх обласних станцій захисту рослин, всіх обласних управлінь с.г., всіх аграрних наукових та вищих учбових закладів та близько 500 комерційних підприємств, які постачають різного роду товари для аграрних виробників.


Подача матеріалу в журналі здійснюється за рубриками присвяченими конкретним культурам. При бажанні читач легко може знайти всю опубліковану інформацію, присвячену вирощуванню конкретної культури. Крім цього існують загальні рубрики :„землеробство”, „захист рослин”, „агротехніка”, „міндобрива”, а також постійні рубрики “гість номера” , “погода і посіви” та „польова агрономія”.


Періодичність виходу журналу – 4 рази на рік. Завдяки такій періодичності кожен примірник журналу “АГРОНОМ” заповнюється виключно корисним і часто унікальним матеріалом і стає дуже цінним інформаційним посібником, а читач має змогу повністю ознайомитись з матеріалом кожного номеру і легко може відшукати потрібний матеріал в минулих номерах.


Ми намагаємось робити все для того, щоб Ви, одного разу взявши в руки наше видання, знайшли для себе якомога більше корисної інформації і залишились його постійними читачами.


 

Джерело: agronom.com.ua

12.05.2010

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.