Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

З історії технікуму

На схилах Замкової гори, що омивається водами річки Тясмин, поблизу монумента великому гетьману України Богдану Хмельницькому  розташовано Чигиринський технікум Уманського національного  університету садівництва, який примножує багату і славну історію Чигиринщини.

 


В далекому 1938 році на околицях Чигирина, в приміщеннях Свято-Троїцького жіночого монастиря була створена Чигиринська сільськогосподарська річна школа обліку.

 


Виконуючи Постанову Ради народних міністрів Української РСР від 14.08.1938р. № 1118 «Про план прийому у 1938р. до вузів, технікумів та фахових шкіл  республіканського підпорядкування» Чигиринська річна школа бухгалтерів була реорганізована на сільськогосподарську середню школу обліку.


Згідно з постановою Ради народних комісарів Української РСР від 10.06.44р. №654 «Про відновлення діяльності сільськогосподарських технікумів системи народних комісаріату земельних справ УРСР» відновлена діяльність Чигиринського бухгалтерсько-економічного технікуму. В 1947р. був перейменований в Чигиринський бухгалтерський технікум Міністерства землеробства Української РСР, у 1948р. - у Чигиринський сільськогосподарський технікум бухгалтерії Міністерства сільського господарства Української РСР.


З 1949р. по 1955р. технікум іменувався як Чигиринський бухгалтерський технікум  Міністерства сільського господарства Української РСР.


10 січня 1994 року технікум зареєстрований як Чигиринський сільськогосподарський технікум.


Чигиринський сільськогосподарський технікум заснований на державній формі власності та підпорядкований Міністерству аграрної політики України.


Відповідно до наказу №626 Міністерства аграрної політики України від 11 листопада 2005 року та наказу по технікуму №65 від 12.12.2005 року Чигиринський сільськогосподарський технікум було реорганізовано у відокремлений структурний підрозділ Уманського державного аграрного університету.


За свою 70-річну історію технікум відомий, як провідний навчальний заклад регіону, в якому склалися власні традиції по підготовці висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства  України.


Чигиринський технікум підготував близько 19 тисяч фахівців для різних галузей господарського комплексу України і держав пострадянського простору.

 

Джерело: chigirin-tehn.ucoz.ru

23.06.2010

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.