Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Навчальна, методична та виховна робота в Чигиринському технікумі Уманського НУС

В даний час ринок праці вимагає від наших випускників не лише міцних теоретичних знань та практичних навичок, а й вміння самостійно навчатися протягом всієї професійної діяльності і стати самодостатньою творчою особистістю. Над вирішенням цього завдання працює колектив ВСП Чигиринський технікум Уманського національного університету садівництва.

 

Для забезпечення контингенту абітурієнтів згідно ліцензованого обсягу в технікумі проводиться копітка профорієнтаційна робота з виїздами в сільські школи Черкаської Кіровоградської та Полтавської областей. Традиційними стали Дні відкритих дверей. В 2010 році такий день було проведено 26 березня.


IMG_1490 Майбутніх абітурієнтів, яких зареєструвалось 62 особи та їх батьків ознайомлено з Правилами прийому до ВНЗ, навчальною та матеріальною базою технікуму, умовами проживання в гуртожитках та харчування в їдальні.

 

 


В програмі Дня відкритих дверей головне місце відводилося презентаціям бухгалтерського та юридичного відділень, під час яких було продемонстровано відеофільм та слайд-шоу про наш навчальний заклад та рекламу навчальної дисципліни "Банківське право".


Завершенням плідної зустрічі був концерт колективів художньої самодіяльності технікуму, лауреатів Всеукраїнського конкурсу творчості студентів "Софіївські зорі".


В підготовці спеціалістів головним є методика навчання, якій в навчальному закладі відводиться особливе місце. Поряд з традиційними формами та методами навчання в технікумі практикується проведення занять з використанням інноваційних технологій.

IMG_1396

22 березня студентами ІУ курсу юридичного відділення під керівництвом викладача Гречанюк-Самойлової С.В. було підготовлено та проведено судове засідання, під час якого розглянуто кримінальну справу. Цікаво зазначити, що всі дійові особи (суддя, прокурор, адвокат, свідки та інше) були студенти. Під час проведення навчального судового засідання були присутні викладачі технікуму та студенти ІІІ курсу юридичного відділення, які з зацікавленістю спостерігали за холом судового слідства, роботою секретаря судового засідання, вислуховували свідчення.


IMG_0447Досягненнями та здобутками в методичній роботі  колектив технікуму ділиться з колегами інших навчальних закладів України в рамках проведення майстер-класів в Навчально-методичному центрі.  В березні поточного року викладач Рикова І.А. провела майстер-клас на тему: "Психолого-педагогічні особливості формування навчальної та професійної мотивації студентів" , а викладач Масельська Р.В. провела майстер-клас на тему: "Практичні аспекти реалізації системного підходу до знань, умінь і навичок студентів".

        

На заочному відділенні практикуються зустрічі з різними службами та їх керівниками. Так, нещодавно було проведено "Круглий стіл" начальником центру зайнятості з студентами-заочниками. Це своєрідний обмін досвідом студентів-виробничників  між собою та з посадовою особою, що забезпечила відповіді по питаннях працевлаштування.


Виховна робота спрямована на поглиблення професійних вмінь та навичок і всебічного розвитку особистості.

IMG_1391 Традиційно в нашому навчальному закладі протягом січня-березня проводиться конкурс "Студент року", участь в якому приймають студенти ІІ-ІУ курсів.


В 2010 році до фіналу конкурсу пройшло 6 студентів. Згідно умов конкурс складався з 3-х етапів:

І - "Моя візитка", де конкурсанти самі чи за допомогою своїх друзів розповідали про себе та свої захоплення;

ІІ - "Інтелектуальний конкурс" виявив інтелектуальні знання студентів по обраній ними темі та збагати різносторонніми знаннями присутніх.

ІІІ - "Наукові кроки" - конкурс творчих робіт студентів. Цікавими були доповіді "Філадельфійський експеримент", "Вибір професії і проблема зайнятості молоді", "Наймудріша княгиня".       


Переможцем конкурсу "Студент року - 2010" став студент 37 групи юридичного відділення Касяненко Дмитро, він буде представляти навчальний заклад на регіональних змаганнях найкращих студентів Київської та Черкаської областей, які відбудуться в м.Біла Церква.

IMG_0274

Конкурс "Ну-мо, дівчата" продемонстрував чарівність, ерудицію, вправність конкурсанток та емоційність їх прихильників.


Навчальна, методична, виховна робота в технікумі здійснюється в творчому тандемі викладачів і студентів.


Висока професійна майстерність викладацького складу, самовіддана праця всього трудового колективу і наполегливе навчання студентства покликані і на майбутнє бути запорукою подальшого розквіту, зміцнення авторитету нашого навчального закладу та примноження здобутків нашого рідного краю.

 

Джерело: chigirin-tehn.ucoz.ru
23.06.2010


 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.