Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Історія коледжу

Історія навчального закладу розпочинається  з вересня 1965р. коли була створена міжобласна  трирічна школа по підготовці керівних колгоспних і радгоспних кадрів. За рішенням Ради Міністрів СРСР від 25 серпня 1967р. міжобласна  трирічна школа реформована в Івано-Франківський сільськогосподарський технікум по підготовці керівних кадрів колгоспів і радгоспів.


Івано-Франківський сільськогосподарський технікум згідно наказу Міністерства агропромислового комплексу України від 24 березня 1999 року № 131 "Про перейменування Івано-Франківського сільськогосподарського технікуму" перейменовано в Івано-Франківський державний аграрний коледж. Згодом коледж реорганізований в структурний підрозділ Львівського державного аграрного університету за наказом Міністерства аграрної політики України від 23.06.2006 року №326 та перейменований в Івано-Франківський коледж Львівського аграрного університету, а з квітня 2008 року, коледж перейменовано в Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету.


Велика робота щодо удосконалення усього навчально-виховного процесу дала змогу досить швидко та ефективно запровадити в коледжі відповідно до вимог  Болонського процесу кредитно-модульну систему навчання на усіх курсах та усіх відділеннях.


Сучасний рівень освіти на відділеннях коледжу забезпечують 62 викладачі, серед яких 18 вищої категорії, з них 8 мають педагогічне звання "старший викладач" і 2 - "викладач-методист"; 7 кандидатів наук, 3 навчається в аспірантурі, 2 "Відмінники освіти України", "Заслужений працівник освіти України", "Заслужений працівник сільського господарства України".


Успішно розвивається міжнародна робота коледжу, а саме, щороку студенти коледжу проходять ознайомлювальні та виробничі практики у фермерських господарствах та агрофірмах Англії, Німеччини, Франції, Польщі.


В коледжі особливу увагу приділяють модернізації навчального процесу, впровадженню новітніх технологій  навчання, удосконаленню матеріально-технічної бази, щоб навчання студентів проходило на найвищому сучасному рівні, а випускники  знаходили собі гідне місце праці.


Нині Івано-Франківський коледж - сучасний багатопрофільний коледж - це державний заклад І рівня акредитації, який веде підготовку спеціалістів за денною і заочною формою навчання.


Готуючи фахівців АПК різних спеціальностей, викладачі коледжу ставлять перед собою за мету не лише забезпечити високий професійний рівень викладання, але й сформувати свідому, всебічно розвинену людину, яка спроможна стати активним учасником розбудови незалежної Української держави. Система навчально-виховної роботи коледжу базується на духовній та національно-патріотичній основі. Складовою частиною національно - патріотичного виховання є відзначення державних і національних свят за участю діячів науки і мистецтва відомих політиків, письменників, високопрофесійних колективів міста Івано-Франківська та України.


Значна увага приділяється розвитку художньої творчості студентів. В коледжі працюють: хоровий і танцювальний колективи, вокальні ансамблі, драмгурток. В гуртожитку діє музей "Культури і побуту Прикарпаття", українська світлиця. Студенти займаються у спортивних секціях з волейболу, настільного тенісу, міні-футболу, легкої атлетики.


У Івано-Франківському коледжі Львівського національного аграрного університету навчаються молоді люди, які прагнуть стати свідомими громадянами та вмілими господарями на рідній землі. Випускники нашого навчального закладу - це не просто представники тієї чи іншої хліборобської професії, це люди з особливим станом душі, бо люблять землю і самовіддано на ній працюють, беручи на озброєння свій фах та професіоналізм, а, головне, віру у велике майбутнє нашого села та всієї України.


Івано-Франківський коледж ЛНАУ сьогодні спроможний дати молодому поколінню освіту, що відповідає світовим стандартам, виплекати елітні висококваліфіковані кадри, конкурентноспроможні на світовому ринку праці, сформувати свідомих, усебічно розвинених людей, які ставатимуть активними учасниками розбудови незалежної Української держави та її інтеграції у світовий інтелектуальний простір.

 

Джерело: ifagrarncol.at.ua

30.06.2010

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.