Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Про технікум

Петрівський державний аграрний технікум - один з найстаріших сільськогосподарських навчальних закладів України.  В 1920 році була відкрита Курисово-Покровська сільськогосподарська школа, яка готувала рільників. У 1929 році школу реорганізували в Петрівський сільськогосподарський технікум  З 17 лютого 1972 року, за наказом № 20 Міністерства сільського господарства УРСР, навчальний заклад став іменуватися Петрівський радгосп-технікум за рахунок об'єднання Петрівського сільськогосподарського технікуму і місцевого колгоспу "Україна". Згідно з наказом 68 № 154 Міністерства агропромислового комплексу України від 25 травня 1988 року "Про перейменування навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, Петрівський радгосп-технікум перейменовано у Петрівський державний аграрний технікум".  Технікум заснований на державній формі власності і підпорядкований Міністерству освіти і науки України та Міністерству аграрної політики України, є вищим закладом освіти І рівня акредитації, який здійснює освітню кваліфікаційну діяльність з метою задоволення освітніх потреб суспільства.        Основним завданням технікуму є підготовка висококваліфікованих спеціалістів сільського господарства .

         Технікум готує фахівців за такими спеціальностями :

         "Виробництво і переробка продукції рослинництва"     

         "Ветеринарна медицина"   

          "Технологія виробництва і переробки продукції    тваринництва"

         "Землевпорядкування"         

         "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового  виробництва"


Контингент студентів складає 1000 чоловік, в тому числі денне навчання 750, заочне 250. 

                                                                                                     В технікумі працюють 73 викладача, з них: 1 кандидат сільськогосподарських наук, три викладача - методиста, 6 старших викладачів, 25 викладачів «вищої категорії», 41 викладачів « І категорії». Технікум поєднує в собі навчальну частину та дослідне господарство, де студенти мають можливість закріпити свої теоретичні знання на практиці. Студенти технікуму мають, все необхідне не тільки для навчання а і для виховання. 

                                                                                                            Петрівський державний аграрний технікум сьогодні - це сучасний навчальний заклад, діяльність якого органічно поєднує  інноваційні технології навчання та виховання гармонійно розвиненої особистості. В минулому році технікум пройшов акредитацію і отримав ліцензію на освітнюдіяльність.   

                                                                                           В структурі технікуму 4 денних відділення, заочне відділення; 29 навчальних кабінетів та 47 лабораторій, навчально-дослідне господарство. Інфраструктура технікуму включає: 3 навчально-лабораторних корпуси, 4 гуртожитки, спортивний комплекс, бібліотека (фонд 53445 тисяч примірників), 2 комп'ютерні лабораторії, їдальня, навчально-виробничі майстерні. 


В навчально-дослідному господарстві, яке налічує 503 га орної землі, урожайність зернових і зернобобових культур складає не нижче 32 центнерів з гектара. Щорічний виторг від реалізації продукції сільського господарства в середньому складає 687 тисячі гривень. Всі отримані від цього кошти направлялись на розвиток  навчального закладу, а також на придбання мінеральних добрив, паливно-мастильних матеріалів, насіння,  техніки, будівельних матеріалів.  

 

В теперішній час в навчально-дослідному господарстві технікуму є 90 голів свиней, ВРХ - 30, овець - 53, кіз - 10, кролів - 45. В 2009 році урожайність зернових досягла  33,6  га, валовий збір складав 403,2 тонн.

 

Очолює технікум директор, кандидат сільськогосподарських наук, Бакума Анатолій Володимирович, який працює на цій посаді з 2000 року.


Студенти нашого технікуму мають все необхідне не тільки для навчання, виховання, а й для реалізації своїх творчих потенціалів.


Наш навчальний заклад відзначається високим рівнем практичної підготовки студентів.


Три обладнаних гуртожитки забезпечують потребу у житлі всіх бажаючих студентів.


У навчальному закладі при кабінетах і лабораторіях функціонують гуртки технічної творчості, а в гуртожитках - клуби за інтересами.


Для розвитку ерудованої, розумної та здорової особистості працюють бібліотека, спорт секції.


При студентському клубі діють гуртки художньої самодіяльності.


Команда КВН «Тілігул» та художній колектив Петрівського державного аграрного технікуму - учасники та лауреати районних, обласних та регіональних змагань, фестивалів художньої самодіяльності та Всеукраїнських фестивалів художньої творчості серед колективів аграрних  вищих навчальних закладів.


Свій вільний час, вихідні дні або канікули наші студенти можуть проводити на березі Тилігульського лиману, де розташована турбаза.


Технікуму - 90! Але незмінним залишається його призначення - готувати висококваліфікованих молодших спеціалістів для агропромислового комплексу України.               

 

Джерело: pdat.pp.net.ua

05.07.2010               

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.