Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Цукрове питання. Паніка або об’єктивна реальність? - УАК
Цукрове питання. Паніка або об’єктивна реальність? - УАК
29.01.2010

Паніка, що охопила останнім часом вітчизняний ринок цукру викликана штучно, спеціально для того, щоб підняти ціни на внутрішньому ринку, але реальної проблеми нема. Зазначає Голова правління асоціації «Укрцукор» Микола Ярчук. Він повідомив, що за останній місяць цього року оптова ціна на цукор збільшилась, у середньому, з 5500 грн./тонн до 7500 грн./тонн. Таке суттєве підвищення ціни зумовлено тенденціями на світовому ринку цукру, який подорожчав до історичного максимуму за останні 29 років. Він зазначив, що на внутрішньому ринку станом на 1 січня  2010 року запаси цукру складають 1,3 млн. тонн, це при середньомісячному внутрішньому споживанні приблизно 130 тис. тонн.

 

Станом на 1 січня 2010 року залишки цукру становили 1270 тис. тонн, що на 20% або 315 тис. тонн менше відповідного показника 2009 року, підтверджує заступник генерального директора УАК Олександр Ярославський. За його словами зміни у обсягах миттєво знайшли відображення у ціновій кон'юнктурі. Станом на 20 січня поточного року ціни на цукор сягали у супермаркетах до 10,5 грн./кг, а у магазинах лінійної роздрібної торгівлі ціни солодкого піску перевалили за 11 грн./кг. За прогнозами Української аграрної конфедерації, ціновий пік очікується у березні-квітні поточного року.

Така ситуація є сприятливою для виробників цукрового буряку та надає їм шансів збільшити власні доходи у 2010 році за рахунок активізації вирощування буряку. Так, у 2009 році середньозважена ціна цукрового буряку становила 327,1 грн./тонну, що на 78% вище за минулорічний показник (183,6 грн./тонну). За оцінками експертів УАК, виробнича рентабельність виробництва солодкого кореню у 2009 році складала близько 25%.
За даними Мінагрополітики, у 2010 році планується засіяти 360 тис. га, але з урахуванням можливого перегляду структури ярого клину, площі посіву цукрового буряку може бути збільшено до 410-440 тис. га.

У зв'язку із вищезазначеним, Українська аграрна конфедерація закликає вище керівництво держави забезпечити якнайшвидше надання реальної підтримки виробникам цукрового буряку та цукру у 2010 році та застерігає від невиправданих рішень, викликаних ажіотажем на ринку цукру, щодо збільшення обсягів увезення цукру-сирцю тростинного понад існуючу тарифну квоту (на 2010 рік - 267 тис. тонн), що може завдати значної шкоди вітчизняному виробникові та посилити залежність рівня продовольчої безпеки від імпорту.

 


Джерело: Інформаційний центр УАК

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.