Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Українське молоко не відповідає нормам Євросоюзу
Українське молоко не відповідає нормам Євросоюзу
23.02.2010

Молочні підприємства у 2010 році не зможуть пройти інспекцію для доступу на ринки Євросоюзу. Про це заявив на прес-конференції під час засідання Аграрного форуму міністр аграрної політики Юрій Мельник, передає «РБК-Україна».


«По молоку жодне підприємство з 16 заявлених не пройшло інспекцію Євросоюзу, і в жодного немає шансів потрапити на ринок ЄС цього року», - сказав міністр. Інспекція ЄС також подавала запит у Міністерство агрополітики щодо перевірки м'ясопереробних підприємств, але воно змогло перевірити тільки два м'ясокомбінати, що відповідають сучасним нормам. Однак жоден із них так і не пройшов інспекцію. В той же час Ю. Мельник припустив, що у 2010 році одне з підприємств все ж таки зможе пройти інспекцію.

 

Виникають питання також щодо якості продукції і можливості доступу на ринки ЄС продукції цукрових підприємств, спиртної галузі й виробників біопалива. «Ми не повинні забувати, що на зовнішній ринок має потрапляти кінцева продукція, а не тільки зерно», - відзначив Ю. Мельник.

 

Що стосується ввезення в країни ЄС української м'ясопродукції, то, на думку аналітика групи компаній «Сінком» Андрія Патіоти, у червні-липні цього року Євросоюз може зняти обмеження на ввезення вітчизняної курятини. У травні буде проведена повторна інспекція українських виробників продукції птахівництва фахівцями генерального директорату Єврокомісії з охорони здоров'я й захисту прав споживачів. Європейські експерти вже інспектували українську курятину в червні 2009 року. «Зауваження, в основному, стосувалися не ведення бізнесу або ставлення до тварин, що зазвичай особливо ретельно інспектується європейськими чиновниками, а законодавчих проблем», - відзначив А. Патіота. Можливе скасування заборони, на думку експерта, приведе до виділення агропідприємцям України квоти на ринку Євросоюзу в 100 тис. т курятини на рік (при загальному обсязі ринку близько 12 млн т). Враховуючи, як мінімум, 25%-ву різницю в цінах на продукт на вітчизняному й європейському ринках, це також сприятиме підвищенню рентабельності бізнесу. Додатковою перевагою українських виробників завдяки географічній близькості є можливість постачань в країни ЄС дорогого свіжого охолодженого м'яса, тоді як їх американські та бразильські конкуренти змушені займати нішу дешевшого - замороженого м'яса.

 

Нагадаємо, у вересні минулого року інспектори ЄС провели аудит п'яти українських молочних компаній. Країнам ЄС дозволено імпортувати тільки молоко екстракласу. В Україні його виробляють трохи більше 1 %, тому вийти на європейський ринок мали змогу лише кілька молокопереробних підприємств. Однак жодне з них минулого року не потрапило на ринки ЄС.


 

Джерело: Газета «СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ»

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.