Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Сніжний рік - хлібний рік
Сніжний рік - хлібний рік
09.03.2010

Цієї весни аграрії Сумщини забезпечені пально-мастильними матеріалами, міндобривами, іншими матеріально-технічними ресурсами краще, ніж торік. Тож область зможе провести весняно-польові роботи у стислі терміни, переконаний начальник головного управління агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації Володимир Івченко.

За його даними, в області заготовлено понад 50 і 45 відсотків дизпального і бензину при потребі 13,9 тис. т і 2,8 тис. т. З урахуванням перехідних минулорічних залишків на складах зберігається 44 тис. т комплексної мінеральної поживи та аміачної селітри. Гріє душу й достатній запас насіння різних сортів високої репродукції. На особливому контролі - доведення до "бойової" готовності агротехніки, насамперед, тракторів, сівалок, грунтообробних агрегатів тощо. Щодо фінансування посівної, то як повідомив В. Івченко, цьогоріч на весь комплекс весняно-польових робіт потрібно майже 975 млн грн. Аграрії забезпечені власними обіговими коштами на 77 відсотків. 23 відсотки недостачі (з яких 25 млн грн, або 2,5 відсотка до потреби - загальний дефіцит), як очікують в управлінні, допоможуть покрити банківські установи. До речі, нині вже укладено угод на 15 млн грн. Нещодавно банки "Аваль", "Форум", "Ощадбанк", "Приватбанк" озвучили готовність позичити селянам необхідні кошти. Водночас не всіх влаштовують високі ставки - під 27- 29 відсотків.

З урахуванням того, що у цьогорічному проекті держбюджету кошти на здешевлення кредитів комерційних банків для аграріїв передбачені лише у Стабілізаційному фонді, на них надто розраховувати не варто. Разом з тим управлінці регіону продовжують працювати у цьому напрямку з Мінагрополітики і Мінфіном.

Планується, що в області всіма категоріями господарств буде засіяно близько 1 млн га, що на 24 тис. га більше, ніж торік. А загальний технологічний обсяг робіт становитиме 1,4 млн га (з них 287 тис. - підживлення озимини). При цьому ярі культури займатимуть площу 628 тис. га, у тому числі зернова кукурудза - 115 тис., зернові і зернобобові - 374 тис. Дещо збільшиться площа і під технічними культурами.

Як свідчать результати аналізів узятих монолітів, озимі культури перезимували добре. Якщо десь і доведеться підсівати, то на незначних площах. Це вселяє надію, що головний хліб - озимий - вродить не гірше, ніж минулого чи позаминулого років, які для Сумщини були особливо врожайними.

Окремої уваги заслуговує чітка тактика і стратегія організації роботи на весняному полі. Проведено низки "круглих столів" і зустрічей з науковцями, постачальниками пального, міндобрив, пестицидів, навчання керівників і спеціалістів господарств на базі Сумського національного аграрного університету. Незабаром у кожному районі пройдуть науково-практичні конференції, в ході яких остаточно узгодять і визначать усі аспекти майбутньої роботи.


Олександр ВЕРТІЛЬ, "Урядовий кур'єр"Джерело: Урядовий кур'єр

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.