Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Без молока не буде багатого села
Без молока не буде багатого села
26.03.2010

Тому селяни замислилися над розширенням власного господарства. Так, є ідея започаткувати пункт штучного осіменіння великої рогатої худоби. Збираються вони і окультурити пасовища. Посильну допомогу в реалізації цих починань готові надати органи місцевої влади. Адже підвищення племінного потенціалу худоби, яка утримується в селянських дворах, піде на користь як селянам, місцевим громадам, так і споживачам молокопродуктів.


Очевидно, без належної уваги до цієї справи Житомирщині навряд чи вдалось би утримувати лідируючі позиції в державі за чисельністю поголів'я ВРХ і обсягами виробництва молока. За словами начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Миколи Дідківського, відчутний внесок у підтримку села і забезпечення продовольчої безпеки держави робить обласна програма розвитку особистих селянських господарств на 2007-2010 роки. Щороку виділяється 300 тис. грн на створення нових і зміцнення матеріально-технічної бази діючих сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. На жаль, криза внесла свої корективи: минулого року в обласному бюджеті кошти на ці цілі обслуговуючих сільгоспкооперативів вишукати не вдалось.


Як паритет цінових інтересів сільгоспвиробників та споживачів сільгосппродукції міг би прислужитися спеціалізований оптовий ринок в обласному центрі. На жаль, без належного державного фінансування створення цього вкрай потрібного об'єкта затримується. Йдеться не лише про виділення земельної ділянки у зручному місці, а й про належне матеріально-технічне облаштування ринку.


Певним виходом з цієї ситуації стало регулярне проведення в містах і селищах виїзних ярмарків, на яких сільгосппродукцію продають безпосередні виробники, в тому числі члени обслуговуючих сільгоспкооперативів. Міськрада обласного центру обладнала соціальний торговельний майданчик, на якому щотижня з середи до п'ятниці селяни можуть реалізовувати свою продукцію без стягнення жодних ринкових зборів чи інших додаткових платежів. Незабаром тут відкриють ще один такий майданчик.


Джерело: Урядовий Кур'єр

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.