Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Рятівна соломина для Полісся
Рятівна соломина для Полісся
16.04.2010

Нашим пріоритетом стане значне збільшення площ під солодкими коренями: буряк посіємо на 27 тис. га, найбільше в поліській зоні. З них 5 тис. га припадає на індивідуальні селянські господарства. А це - зайнятість сільського населення. Цукрові заводи попередньо видали людям насіння і уклали з ними відповідні угоди. Ми допоможемо з ринками збуту. Якщо торік в області не працював жоден бурякоприймальний пункт, то нині визначили таких півсотні.


За останні роки ми втратили на селі структуру посівних площ. Потім загнали в глухий кут тваринництво. Тому головне завдання - відновити і перше, і друге. Там, де тваринництво вберегли, відповідно, збереглася і структура господарств, і зайнятість спеціалістів.


І нині, коли ми ведемо активний пошук інвесторів для села, зауважує О. Чуприна, бачимо, що успіх справи певною мірою залежить від того, наскільки чітко виписані на законодавчому рівні необхідні вимоги до них, а, окрім того, нам треба знайти такі економічні важелі, які б зробили розвиток тваринництва нашою найближчою перспективою. Адже не секрет, що сьогодні великі агрокорпорації не прагнуть розвивати тваринництво, хоча саме воно - справжня рятівна соломина для Полісся. Тому будемо вдячні Кабінету Міністрів за відновлення програм підтримки цієї галузі, що діяли раніше.


Щодо рослинництва, то на рівні області знято проблему забезпечення сільгоспвиробників мінеральними добривами через домовленості з керівництвом ВАТ "Рівнеазот": аміачну селітру наші виробники мають можливість купувати за ціною, передбаченою урядовим меморандумом, - 2250 грн за тонну. Питання актуальне: адже на часі - друге підживлення.


А от із дизпальним (тим, що гарантував його за ціною 4,6 грн за літр попередній уряд) виникла проблема, якої нам самотужки не розв'язати. Наші виробники ледве нашкребли грошей на 470 тонн пільгового дизпального, переказали їх у державну компанію "Укргазвидобування", а отримали лише 350 тонн, а 120 т солярки "зависло" в той час, коли саме цією ложкою, як мовиться, час обідати. В державній компанії нам кажуть: "Завод у Шебелинці зупинений, забирайте свої гроші". Саме тут уряд і має терміново втрутитися в ситуацію.


Те саме - з кредитами для села. Зібрала влада на Рівненщині всіх банкірів та й попросила про здешевлення кредитних ресурсів. У відповідь вони дружно помахали у бік Києва: ми, мовляв, лише філії і виконуємо рішення своїх головних банків, політику яких значною мірою визначає Національний банк.


На Рівненщині вже посіяно ярину на 20 відсотках запланованих площ, ранніх зернових та зернобобових - на 40 відсотках, цукрового буряку - на 25 відсотках площ, - коментує ситуацію з весняно-польовими роботами радник голови облдержадміністрації Олександр Чуприна. - Загалом під озимими та ярими культурами - 560 тис. гектарів.


Інна ОМЕЛЯНЧУК, «Урядовий кур'єр»


Джерело: Урядовий кур'єр

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.