Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Мінагрополітики: Важливо завоювати довіру міжнародних організацій
Мінагрополітики: Важливо завоювати довіру міжнародних організацій
19.04.2010

В Міністерстві аграрної політики України відбулася зустріч Міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка з Постійним представником Програми розвитку ООН в Україні паном Олів’є Адамом та директором аналітично-дорадчого Центру Блакитної Стрічки паном Марчіном Свєнчіцкі.

Основною темою зустрічі було обговорення перспективних напрямків співробітництва та підготовки Програми діяльності ПРООН в Україні на 2011-2015 рр.


Учасники обмінялися думками щодо подальшого розвитку АПК України в умовах зростання потреб на продовольство у світі, ролі міжнародних організацій у формуванні спільних підходів в аграрній політиці і забезпеченні стабільного розвитку сільського господарства та сільських територій.

Постійний представник Програми розвитку ООН в Україні підкреслив зацікавленість організацій системи ООН в активізації співробітництва з Україною в аграрній сфері та наданні допомоги на розвиток галузі відповідно до існуючих потреб.


Міністр, в свою чергу, коротко поінформував присутніх про стан розвитку агропромислового комплексу, підкресливши зростаючу роль галузі в економіці та нарощування її експортного потенціалу.


М. Присяжнюк наголосив: «Серед першочергових завдань роботи Міністерства аграрної політики - підвищення конкурентоспроможності продукції та нарощування експортного потенціалу. Застосування новітньої техніки та технологій в аграрній сфері є значним потенціалом для нарощування виробництва продукції, що, в свою чергу, зумовлює потребу у розширенні ринків збуту».

 


Міністр окреслив плани розвитку та нарощування потенціалу галузей рослинництва, свинарства та молочного скотарства, на які заплановано спрямувати значні бюджетні кошти; повідомив про плани розбудови потенціалу галузі у Кримському регіоні, якому Уряд планує надати статус економічної зони, забезпечити виробництво органічної продукції та будівництво комбінатів дитячого харчування; наголосив на необхідності вирішення питання соціального захисту населення, що проживає в сільській місцевості та реформуванні системи аграрної освіти.


На зустрічі були представлені результати діяльності аналітично-дорадчого Центру Блакитної Стрічки, зокрема, презентувалися проведені дослідження з питань земельної реформи та підтримки переговорного процесу щодо вступу України до СОТ, наслідків функціонування галузі в умовах членства в Організації.


За результатами переговорів сторони домовилися про продовження спільної роботи у розробці законодавства, що стосується врегулювання земельних відносин та застосування механізмів СОТ; у прогнозуванні розвитку міжнародних ринків і аналізу цінових тенденцій, обміну інформацією щодо цінової ситуації на українських та світових аграрних ринках; у розробці пропозицій щодо формування Програми діяльності ПРООН в Україні на 2011-2015 рр.

Наприкінці зустрічі Микола Присяжнюк зазначив: «Сьогодні для Мінагрополітики важливо  завоювати і відстояти довіру авторитетних міжнародних організацій, що працюють в Україні. Це сприятиме закріпленню позитивного іміджу України та ефективнішому просуванню аграрної продукції на зовнішні ринки».Джерело: Прес-служба Мінагрополітики

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.