Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Рятівна сила води
Рятівна сила води
03.07.2010

Гідромедцентр обіцяє, що останні літні місяці будуть доволі спекотними. Проте, окрім довгоочікуванного відпочинку, це криє в собі цілий ряд небезпек.
Основною загрозою для організму під час спеки є зневоднення (дегідрація). Воно викликає збої в роботі органів, погіршує загальне самопочуття, перевантажує серцевосудинну систему, може викликати запаморочення та втрату свідомості. Якщо вчасно не відновити баланс рідини, наслідки можуть бути вкрай важкими - відомо, що без води людина може прожити не більше 5 днів. До симптомів дегідрації відносять слабкість, втрату апетиту, головний біль, запаморочення.

Але зневоднення - не єдина загроза. Не менш шкідливою є демінералізація - виведення разом з потом солей металів, що виконують в організмі безліч життєво необхідних функцій. Це також призводить до численних розладів, оскільки погіршується робота ферментативних систем, стабільна робота клітин і тканин, різноманітні метаболічних процеси. Спека також викликає пересихання слизових оболонок ротової порожнини і дихальних шляхів, шкіри, і хоч це не являє собою безпосередніх загроз життю, але послаблює місцевий імунітет підвищуючи ризик захворювань і знижує загальний тонус організму.


Зрозуміло, що єдиним виходом підтримати організм під час спеки - споживати більше рідини. Таке природне людське бажання створило виробникам різних напоїв широкий ринок збуту, який щорічно приносить шалені кошти. При цьому найбільшим попитом користуються слабоалкогольні напої або пиво - згідно даних ВОЗ, середньостатистичний українець вживає його до 60 літрів на рік. Але, всупереч розповсюдженій думці, такі напої не вгамовують спрагу, а шкодить інколи більше, а ніж сама спека. Звісно, всі вони містять воду, як основний розчинник, яка так нам необхідна. Але усі супутні речовини, що містяться в пиві і солодких напоях зовсім не сприяють покращенню нашого самопочуття. Алкоголь, барвники, цукор, консерванти, наповнювачі, замінники і поверхнево активні речовини - всі вони надлишково навантажують печінку і нирки, що з часом погіршує їх роботу, а в окремих випадках може взагалі призвести до зупинки. Варто також зауважити, що майже жоден з таких напоїв не містить необхідних мінеральних речовин, а зважаючи на досить низьку температуру з якою вони продаються, їх вживання може призвести до різних захворювань, з урахуванням того, що організм ослаблений спекою.


Будь який кваліфікований лікар підтвердить, що найкращим продуктом для подоланням спраги є вода. Її асортимент також досить різноманітний, проте якість не завжди дотягує до стандартів. Результати попередньої перевірки Санітарно-епідеміологічної служби, яка відбулась 25.06.2010 довела, що не всі виробники, присутні на ринку, представляють якісний продукт. «Під наглядом СЕС у 2010 було 164 підприємства. В цьому році було обстежено 513 підприємств, з них на 82 були знайдені порушення санітарного законодавства» - повідомив головний державний санітарний лікар Геннадій Рожков. За його словами, основними порушеннями при виробництві і реалізації мінеральної води є випуск продукції, яка не відповідає вимогам нормативної документації, а також порушення вимог використання дезінфікуючих засобів і недотримання умов зберігання.


Пересічному покупцю розібратися у якості води, звичайно, важко. Але є кілька порад, які допоможуть зробити вірний вибір. Зрозуміло, що варто робити ставку на відомих гравців ринку, а не економити на здоров'ї. При цьому навіть широко розрекламований образ живильних вод може таїти у собі небезпеку.


Дивимось на етикетку: На кожній пляшці з мінеральною водою має бути етикетка з наступною інформацією: назва і координати виробника; назва води і її група; мінералізація; хімічний склад; призначення води (лікувально-столова або природна їдальня); умови і термін зберігання; дата розліва; позначення нормативного документа. Наприклад, виробники вод "Ордана", "Шаянськая", "Станіслава" не розписують хімічний склад, на етикетці "Бон Буассон" і "Сантал" не промаркирована навіть мінералізація. Неповний хімічний склад присутній на упаковці "Галичина", "Аляска", "Сорочинська". Необхідні написи містять етикетки продукції "Куяльник","Сорочинська", "Любава".


Варто також звернути увагу на походження води. Як не дивно, чимало виробників використовують попередньо очищену водопровідну воду (!). Така категорія вод позначається як мінералізована. Справжня ж мінеральна вода бере початок з питних природних підземних джерел, до складу яких входять різні біологічно активні компоненти. Здавалося б вихід очевидний - необхідно вживати максимально натуральні мінеральні води, які мають збалансований набір речовин. Також може бути зі сріблом чи йодом; одна з найкорисніших - насичена киснем. Перевагою оксигенірованной води перед звичайними антиоксидантами є те, що вона швидко передає кліткам кисень, не викликаючи при цьому різкої активації вільно радикального окислення. Крім того, збільшення постачання організму киснем сприяє підвищенню фізичної працездатності, посиленому поглинанню протеїнів, мінеральних речовин і амінокислот, поліпшенню реакції і уваги, посиленню кровопостачання мозку і підвищенню концентрації уваги, зміцненню імунної системи.


Для того, щоб протидіяти шкідливим впливам підвищених температур, мало просто насичувати наш організм рідиною, треба вживати правильну рідину. «Для мене існує три основні показники. Користуючись ними, я вибираю напій для своєї сім'ї. По-перше, бажано, щоб для приготування напою була використана артезіанська вода. Друге: вміст натурального цукру (якщо мова йде про солодкі напої». І, по-третє, якомога менше хімічних добавок. Напій повинен містити натуральні ароматизатори, фарбники інше. Також звернете увагу, чи відмічений напій міжнародними і місцевими стандартами якості», - каже головний дієтолог МОЗ України Олег Швець.


Висновок очевидний - найкращим продуктом для боротьби зі спрагою є збалансована мінеральна вода, в який відсутні домішки і надлишок вуглекислого газу (насичена киснем), і споживати її необхідно не надмірно охолодженою, тоді ви зможете подолати спрагу і зберегти здоров'я. Питання, у якій кількості вживати воду - дуже індивідуальне, - каже О.Швець, та залежить від багатьох параметрів організму та місцевості проживання: «Якщо це наш клімат, і у вас невисокий рівень фізичної активності - скажімо, сидяча робота, то це десь 2,5 літра в день. Причому йдеться про всіх рідинах взагалі - кава, вода, рідка їжа». Звичайно, влітку потреба у воді збільшується. Головне - дотримуватися відчуття міри і вести здоровий спосіб життя - резюмує дієтолог.Джерело:
ІМК

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.