Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Головна » Коментарі » «Братство бджолярів України» об’єднає пасічників зі всього світу
«Братство бджолярів України» об’єднає пасічників зі всього світу
«Братство бджолярів України»  об’єднає пасічників зі всього світу
15.04.2013

Україна має давні традиції пасічникування, його історія коренями  сягає часів Київської Русі. Сьогодні Україна  входить до першої п'ятірки країн - світових лідерів бджільницької галузі. Прополіс, віск, маточне молочко, бджолина отрута та інші продукти бджільництва вже давно широко застосовуються у косметології, фармації, авіаційних та космічних технологіях.  Україна виробляє понад 75-80 тисяч тонн у рік, у нас  бджільництвом займається понад 400 тисяч бджолярів, кількість бджолосімей сягає 3,7 мільйона. Вітчизняна  бджільницька галузь  потребує інвестицій, а ринок - збуту, а також просвітницької роботи серед громадськості, адже бджільництво - це, насамперед, здоров'я нації.

 


«Братство бджолярів України» - це незалежна Всеукраїнська громадська організація, яку було засновано у 2005 році. Гасло  організації «Навчимося у бджоли єдності чітко відображає її позицію. Організація  об'єднала  бджолярів із 16 областей України для спільних дій щодо розвитку громадянського суспільства, формування розумного ставлення до навколишнього середовища та відродження традицій українського пасічництва.

 


«Братство бджолярів України» є ініціатором і організатором науково-практичних конференцій, семінарів з залученням фахівців галузі, вчених, бджолярів-практиків як українських так і світових.  Організація інтерактивно працює над  різними молодіжними проектами, ініціює програми оздоровлення дітей продукцією бджільництва, впроваджує різноманітні благодійні ініціативи. Щороку проводяться Свята меду, Свята пасічника, ярмарки,  акція «Медовий гай» із залученням громадян - мешканців сіл і  міст до висаджування дерев, садів, парків для покращення екології.

 


            Подавши заявку на вступ до Міжнародної Федерації Громадських Асоціацій Апімондія у 2005 році на Конгресі Апімондії в м.Дублін (Ірландія), вже у 2007 році Всеукраїнська громадська організація «Братство бджолярів України», ставши повноправним членом Федерації, представляла українське бджільництво на Конгресі Апімондії в Мельбурні (Австралія). А в 2009 році у французькому Монтпельє, організація виборола  право проводити найпрестижніший у бджільницькому світі Конгрес Апімондії в Україні. Активісти організації зробили все можливе для того, щоб бджолярі всього світу вибрали з-поміж 6 країн-претендентів (Італія, Іспанія, Болгарія, Угорщина, Туреччина)  нашу країну.

 


Інтерактивна робота організації  у рамках співпраці з бджільницькими асоціаціями світу принесла результат - Апімондія  проведе свій Конгрес восени 2013 року в Україні!  З 2005 року по 2011 року здобуток організації для України, як  медової країни,  чималий: Міжнародні бджільницькі Конгреси в Ірландії; в Австралії, де Україна отримала 4 золоті та 4 бронзові медалі, серед який найвища нагорода за найкращий «Комерційний мед» з акації та за краще сухе медове вино, титул «Медової королеви»; а ще Міжнародний Конгрес у Франції, де  здобуто 3 золоті  та срібні  нагороди, серед яких найвища нагорода  за найкращий «Комерційний мед» з гречки  та за краще медове вино  на основі фруктового соку; Конгрес в Аргентині; Міжнародні конференції в Греції, Італії, Австрії, Німеччині, Румунії, Південній Кореї, Польщі; найпрестижніше у світі  Медове Шоу у Великій Британії.

 


 Проведення Міжнародного Конгресу Апімондія-2013, третього за масштабністю заходу після Євробачення-2005 та Чемпіонату з футболу у 2012 - це результат багаторічної титанічної праці Всеукраїнської громадської організації «Братство бджолярів України».   Видатні досягнення на світовому рівні - це вагомі здобутки у сфері бджільництва.  Завдяки «Братству бджолярів України» про бджільницьку  Україну знають на міжнародній арені .

 


Попереду надзвичайно багато роботи. Тому пріоритетом зараз є гідно підготуватися та  провести Конгрес Апімондії-2013. У «Братстві бджолярів України» переконані, що Україна може зайняти чільне місце у бджільницькому світі та стати передовою країною з експорту меду та його продукції.

 


 Якщо скорочення популяцій  Божих комах триватиме, то, прогнозують вчені,  вони зникнуть на Землі до 2035 року. Не можна бути  байдужим, адже за останнє десятиліття спостерігається загрозлива тенденція зникнення бджіл. Це несе загрозу життю людства.

XXXXIII Міжнародний Конгрес Апімондії , що відбудеться у вересні - жовтні 2013 року в Україні,  пройде під загальною темою: «За межі вулика- глобальні проблеми людства» .  Планується в результаті проведення наукових засідань, розробити офіційні пропозиції співпраці  у вигляді відкритого листа від Апімондії з боку світового бджільницького співтовариства та Організації Об'єднаних Націй (ООН).

 

 

            Суспільне значення  Конгресу полягає в акцентуванні  на проблематиці способу життя сучасної людини у світі. І закономірно, що основним результатом проведенням цієї міжнародної події стане отримання українським суспільством якісно нового рівня культури споживання екологічної бджільницької продукції та органічних продуктів.

 

источник: apimondia2013.org.ua

 

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.