Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Квіти
Виробники:Всі
Регіони:Всі
Категорії:Всі
Платикодон «Гаваї» білий
Платикодон «Гаваї» білий

Багаторічна прекрасна рослина з великими квітами білого кольору. Висота рослини 50 см. Квітки чашоподібні, з п'ятьма широкими зубчиками. Перед тим як розкритися, пуп'янки нібито «надуваються», як ліхтарики. Широко використовуються у міксбортерах, групах, в рокаріях та для зрізу.


Вибрати
Платикодон «Гаваї» голубий
Платикодон «Гаваї» голубий

Багаторічна прекрасна рослина з великими квітами блакитного кольору. Висота рослини 50 см. Квітки чашоподібні, з п'ятьма широкими зубчиками. Перед тим як розкритися, пуп'янки нібито «надуваються», як ліхтарики. Широко використовуються у міксбортерах, групах, в рокаріях та для зрізу.


Вибрати
Платикодон «Гаваї» рожевий
Платикодон «Гаваї» рожевий

Багаторічна прекрасна рослина з великими квітами рожевого кольору. Висота рослини 50 см. Квітки чашоподібні, з п'ятьма широкими зубчиками. Перед тим як розкритися, пуп'янки нібито «надуваються», як ліхтарики. Широко використовуються у міксбортерах, групах, в рокаріях та для зрізу.


Вибрати
Полемоніум блакитний, суміш
Полемоніум блакитний, суміш

Багаторічна трав'яниста рослина до 80-100 см висотою. Квіти голубі і білі, 1,5 см в діаметрі, плоско-дзвоникові, зібрані в кінцеві суцвіття до 15 см довжиною. Цвіте в червні - липні 45-50 днів. Зимостійка до -35оС.


Вибрати
Полуниця великоплідна «Ананасна»
Полуниця великоплідна «Ананасна»

Надзвичайно урожайний гібрид полуниці, отриманий від схрещування полуниці чілійської та суниці «Реґіна». Формує міцний кущ з великою кількістю суцвіть. Під час плодоносіння спостерігається одночасне дозрівання плодів.  Сорт  вирізняється високою зимостійкістю, стійкістю до багатьох хвороб. Може вирощуватися у горщиках.


Вибрати
Примула, серія «Піонер» суміш
Примула, серія «Піонер» суміш

Це серія компактних рослин  з великими, до 5 см в діаметрі, квітами різних кольорів. Ідеальний гібрид для вирощування в горщиках. Насіння дуже високої якості і має характеристики, які відповідають всім вимогам сучасного ринку.


Вибрати
Прунела великоквіткова суміш "Пагода"
Прунела великоквіткова суміш "Пагода"

Швидкоростуча багаторічна рослина заввишки 18 см,яка зацвітає у перший рік. Листя суцільне, ланцетовидне з серцевидною основою. Квітки білого, малинового та фіолетового кольорів зібрані у колосоподібні суцвіття до 3 см довжиною. Використовують у міксбордерах, на схилах та на кам'янистих гірках.
В 1 г - 700 насінин.


Вибрати
Роза Бобби Джеймс (Bobbie James)
Роза Бобби Джеймс (Bobbie James)

Этот сорт плетистых роз относится к группе Рэмблер (Rambler). Это однократно цветущие на побегах прошлых лет мелкоцветковые гибриды с гибкими длинными побегами. 


Вибрати
Роза Дороти Перкинс (Dorothy Perkins)
Роза Дороти Перкинс (Dorothy Perkins)

Этот сорт плетистых роз относится к группе Рэмблер (Rambler). Это однократно цветущие на побегах прошлых лет мелкоцветковые гибриды с гибкими длинными побегами. Высота куста 2-4 м и более. Цветки (d2-8см) простые или махровые, собраны в крупные соцветия по всей длине побегов. Цветение - очень пышное, в наших условиях длится 30-35 дней. В удачные годы за цветами почти не видно листьев.


Вибрати
Роза Симпати (Sympathie)
Роза Симпати (Sympathie)

Сорт относится к замечательной группе современных плетистых роз - Гибриды Кордеса (Hybrid Kordesii). Сорта пользуются высочайшей репутацией и выращиваются повсеместно.


Вибрати
Рудбекія «Глоріоза»
Рудбекія «Глоріоза»

Однолітня рослина висотою 90 см з прямими стеблами. Рослина має гігантські квіти одно- і двокольорові: золотаво - жовті, бронзові і червоні. Цвіте рясно з кінця червня до заморозків. Дуже гарно рудбекія виглядає на клумбах і в зрізі.
В 1 г - 1500 насінин.


Вибрати
Рудбекія «Капучіно»
Рудбекія «Капучіно»

Однолітня рослина висотою 40 см з прямими,  сильно розгалудженими шорсткими стеблами, які утворюють компактний кущ прямо у основи. Суцвіття - корзинки діаметром 12-17 см бронзово - коричневого кольору. Цвіте рясно з кінця червня до заморозків. На клумбах - це ідеальна квітка для створення яскравого ефекту серед інших однорічників та багаторічників.


Вибрати
Рудбекія «Мармелад»
Рудбекія «Мармелад»

Рослина висотою 40 см з прямими, сильно розгалудженими шорсткими стеблами. Суцвіття - корзинки діаметром 12-17 см. Язичкові квіти строкаті, яскраві, жовто-оранжевого кольору. Цвіте рясно з кінця червня до заморозків.


Вибрати
Сантоліна «Санта»
Сантоліна «Санта»

Кипарисова трава. Багаторічна рослина зі сріблясто - сірим, приємно пахучим листям, які нагадують листки кипарисовика. Особливо гарна сантоліна для вузеньких ліній в килимкових  клумбах, рабатках і арабесках.


Вибрати
Сон – трава «Принц Генріх»
Сон – трава «Принц Генріх»

Невелика трав'яниста багаторічна рослина. Квіти дзвоникоподібні, синього кольору, розпускається до появи листя. Морозостійкий до -23оС. Квіти прекрасно виглядають у букетах. Використовують для групових посадок та на клумбах.


Вибрати
Сторінки:   1   ...  3   4   5   6   


Лідери продажу

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.