Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Овочі
Виробники:Всі
Регіони:Всі
Категорії:Всі
Капуста Агассі F1
Капуста Агассі F1

Агассі F1 - Вегетаційний період 65-75 днів. Має привабливу форму суцвіття. Пристосований для вирощування в усіх регіонах України. Суцвіття не схильні до негативних реакцій на стресові фактори. Для забезпечення конвеєра рекомендується висаджувати розсаду в декілька строків (через 7-10 днів).


Вибрати
Капуста Альбатрос F1
Капуста Альбатрос F1

Позднеспелый гибрид, формирует однородные головки. Вегетационный период 170-180 дней. Высокотоварный. Головки очень плотные, хорошо закрытые, округло приплюснутые массой 2-3 кг, не растрескиваются. Предназначенный для длительного хранения.


Вибрати
Капуста Амагер 611
Капуста Амагер 611

Сорт поздний, предназначен для употребления в свежем виде, квашения и сохранения зимой. Кочаны средней величины, округлые, плотные весом до 3,5 кг. Листья темно-зеленого цвета с восковым налетом.


Вибрати
Капуста Анкома F1
Капуста Анкома F1

Анкома F1 - Пізній гібрид для використання у свіжому вигляді, переробки та тривалого зберігання. Технічна стиглість настає через 120-135 днів після висадки розсади. Середня вага головки 2,5-4,0кг. Головка плоско-округла, щільна з коротким внутрішнім качаном. Має добре розвинену кореневу систему. Забезпечує високу стійкість до умов вирощування. Толерантний до хвороб, в т.ч. до фузаріозу.


Вибрати
Капуста Ауторо F1
Капуста Ауторо F1

Ауторо F1 - високоврожайний гібрид червоноголової капусти. Качани злегка овальної форми, щільні, з тоненькими листочками. Вегетаційний період 116 днів, вага головки до 2кг. Гібрид відмінно зберігається на протязі 4-5 місяців. Гібрид придатний для вирощування в усіх регіонах України.


Вибрати
Капуста белоголовая
Капуста белоголовая

Позднеспелый сорт. Высокоурожайный, стойкий к растрескиванию, транспортабельный. Головка округло плоская, массой 3,0-4,0 кг, сочная, плотная, в разрезе белая или бледно-желтая.


Вибрати
Капуста Белоснежка
Капуста Белоснежка

Сорт поздний. Вегетационный период 150-165 дней. Кочан плотный, округлый, очень сочный. Для хранения зимой и для квашения.


Вибрати
Капуста Брауншвейгская
Капуста Брауншвейгская

Среднепоздний сорт. Высокоурожайный. Вегетационный период 115-125 дней. Кочан плоский, весом 2,5-4 кг. Широко используется в свежем виде и для квашения.


Вибрати
Капуста Віроса F1
Капуста Віроса F1

Віроса F1 - пізньостиглий гібрид савойської капусти з вегетаційним періодом 137 днів після висадки розсади. Оособливість цього гібриду - здатність витримувати низькі температури навколишнього середовища без втрати товарного вигляду. Качани округлої форми, щільні, середньою масою 2,0-3,0кг, можуть довго зберігатися (біля 6-7 місяців).


Вибрати
Капуста Гігант F1
Капуста Гігант F1

ГІГАНТ F1 - капуста для переробки і зберігання. Гібрид достигає через 110-120 днів після висадки розсади. Капуста добре зберігається, в полі не розтріскується. Качани мають, округло приплюснуту форму, щільну внутрішню структуру. Середня вага капустини 4-6кг. Для гібриду характерні високі смакові якості завдяки достатньому вмісту цукру.


Вибрати
Капуста Каменная голова
Капуста Каменная голова

Селекционный сорт. Прекрасный для квашения. Кочаны большие, плотные, шарообразные. Имеет отличные вкусовые качества. Сорт поздний, для длительного сохранения.


Вибрати
Капуста Леннокс F1
Капуста Леннокс F1

Леннокс F1 - високоурожайний пізньостиглий гібрид капусти. Качани округлі, дуже щільні з тонкими листками і короткою внутрішньою кочеригою. Вегетаційний період 140 днів, вага головки 3,0-5,0кг. Має чудовий товарний вигляд та смакові якості. Гібрид універсального призначення придатний, як для переробки так і для використання у свіжому вигляді. Строк зберігання до 8 місяців. Для вирощування у всіх регіонах України.


Вибрати
Капуста Маноко F1
Капуста Маноко F1

Маноко F1 - надранній всесезонний гібрид (45-48днів) пекінської капусти. Формує короткий компактний качан, циліндричної форми, приємного ніжно-салатового кольору. Висока стійкість до цвітушності та побуріння листків качана. Вага головки 1,0-1,5 кг. Призначений для вирощування у відкритому та закритому ґрунті.


Вибрати
Капуста Мегатон F1
Капуста Мегатон F1

Мегатон F1 - це справжній богатир на капустяному полі. Гібрид достигає через 102 дні після висадки розсади. При вирощуванні вимогливий до вологості грунту і потребує досить високих доз добрив. Вирізняється високою стійкістю до фузаріозу. Качани округло-приплюснутої форми, мають щільну внутрішню структуру і масу до 15кг. Відмінні смакові якості гібриду пояснюються високим вмістом цукру.


Вибрати
Капуста Парел F1
Капуста Парел F1

Парел F1 - надранній гібрид капусти 50-55 днів. Качани компактні, округлої форми з середньою вагою від 500г до 1,5кг, мають щільну внутрішню структуру. Придатний до загущеної посадки, стійкий до цвітушності. Одночасне дозрівання.


Вибрати
Сторінки:   1   2   3   4   5    ...   9   


Лідери продажу

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.