Німецький аграрний центр в Україні - НімАЦ
Німецький аграрний центр пропонує для України абсолютно нову концепцію професійної підготовки. Грунтуючись на успішному DEULA-плані, НімАЦ пропонує з лютого 2009 року програму курсів для фахівців і керівників сільского господарства.
Основу навчальних заходів та курсів складає базова програма занять, що стосується машин та обладнання для працівників сільськогосподарських підприємств. Протягом року НімАЦ (осінь - осінь), у цій програмі будуть об´єднані всі провідні фахові теми. Завдяки модульній побудові навчання, з окремих фрагментів, надаються широкі фахові знання, які можуть бути легко застосовані до найновіших досягнень. Дати і теми будуть запропоновані, по можливості, у вільний від основних сільськогосподарських робіт час.
Заняття на тему продукції
Заняття на тему продукції сільськогосподарської промисловості, насінневого виробництва та виробників продукції для захисту рослин, призначені безпосередньо для власників підприємств та користувачів. Вони оновлюються щороку і тим самим надають можливість ознайомитися в деталях із найсучаснішою технікою та навчити користувачів компетентно працювати з нею.
Дні полів та виставки
Дні полів та пов´язані з ними виставки та демонстрації машин, надають можливість презентувати широкому колу публіки продукти, виробничі процеси та мережі продукції. Ці заходи є одночасно так званим „Днем відкритих дверей", щоб презентувати діяльність та успіхи НімАЦ.
Охоплення мережею викладання та освіти
Завершують пропозиції НімАЦ доповіді та консультації з актуальних тем сільськогосподарської мережі, симпозіуми із визнаними спеціалістами на важливі теми українського сільського господарства, а також розвиток інформаційних видань та фахово-дидактичних наукових матеріалів для пітримки викладачів в українських агротехнічних закладах освіти.
Ця ініціатива промисловості, політики, науки та практики буде здійснюватися Центром Східної Європи університету Хоенхайм і ТОВ ADT Проект Бонн у співпраці з DEULA Кірхгайм. Проект буде фінансуватися федеральним міністерством продовольства, сільського господарства і захисту прав споживачів та економіки (BMELV), а також об´єднанням представників провідних фірм німецької агроіндустрії. Цей проект виконується у першому етапі в період з листопада 2008 по грудень 2010 року, у той час як центр, буде обладнаний у відповідності з вимогами цільової групи.
Джерело: daz-ukraine.net
18.04.2010