Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Офіційні установи
1. Міністерство аграрної політики України - minagro.kiev.ua
Опис:  Мінагрополітики є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань забезпечення реалізації державної аграрної політики, продовольчої безпеки держави, державного управління у сфері сільського господарства, садівництва, виноградарства, харчової і переробної промисловості та комплексного розвитку сільських територій.

2. Министерство аграрной политики Автономной Республики Крым - minagro.crimea-portal.gov.ua
Опис:  Участие в формировании и реализации государственной аграрной политики, управление в сфере растениеводства, садоводства, виноградарства, животноводства, рыбного хозяйства, переработки сельскохозяйственной продукции;
E-mail:  kancel@minagro.crimea.ua (приемная министра) it@minagro.crimea.ua; minagro_2008@bk.ru

3. Державний комітет ветеринарної медицини України - vet.gov.ua
Опис:  Здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю і нагляду за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження ...
E-mail:  vetpress@vet.gov.ua

4. Державний комітет України із земельних ресурсів (держкомзем) - dkzr.gov.ua
Опис:  Держкомзем забезпечує реалізацію державної політики та управління у сфері регулювання земельних відносин, використання, відтворення, охорони та проведення моніторингу земель, ведення державного земельного кадастру, а також міжгалузеву координацію та державне регулювання у сфері встановлення меж області, району, міста, району в місті, села і селища.

5. Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики (Держспоживстандарт України) - dssu.gov.ua
Опис:  Пріоритетні напрями діяльності: дотримання балансу інтересів споживачів, виробників, підприємців, органів влади у забезпеченні пріоритетів державної політики у сфері захисту прав споживачів, ...

6. Державне агентство України з інвестицій та інновацій - invest.gov.ua
Опис:   * участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики у сфері інвестицій та інноваційної діяльності; * створення національної інноваційної системи для забезпечення проведення ефективної державної інноваційної політики, координація роботи центральних органів виконавчої влади у сфері інноваційної діяльності.
E-mail:  info@in.gov.ua

7. Аграрний фонд - agrofund.com.ua
Опис:  Аграрний фонд є головним механізмом держави у регулюванні цінової політики в аграрному секторі, що забезпечує стабільний розвиток сільського господарства України.

8. Головна державна інспекція захисту рослин - golovdergzahist.com.ua
Опис:  До компетенції Головдержзахисту належить керівництво 25 державними інспекціями захисту рослин АР Крим і областей, 489 районними інспекціями захисту рослин, 7 контрольно-токсикологічними лабораторіями, в тому числі 2 прикордонними (юридичні особи) та 9 бюджетними біолабораторіями.
E-mail:  golovdergzahyst@ukr.net

9. Державна інспекція з карантину рослин м.Києва - karantin.gov.ua
Опис:   * охорона території від занесення регульованих шкідливих організмів; * своєчасне виявлення, локалізація та ліквідація регульованих шкідливих організмів; * запобігання проникненню регульованих шкідливих організмів у зони, вільні від таких регульованих шкідливих організмів; * контроль за дотриманням особливого карантинного режиму і проведення заходів з карантину рослин при ввезенні, заготівлі, вивезенні, перевезенні зберіганні, переробці, реалізації та використанні об’єктів регулювання; * реєстрація осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з обігом об’єктів регулювання.
E-mail:  office@karantin.gov.ua

10. Українська державна насіннєва інспекція - udni.inf.ua
Опис:  Українська державна насіннєва інспекція здійснює державний контроль за діяльністю суб'єктів усіх форм власності і господарювання у сфері насінництва, які займаються виробництвом, заготівлею, обробкою, зберіганням, реалізацією і використанням насіння та садивного матеріалу сільськогосподарських рослин.
E-mail:  office@udni.inf.ua

11. Київська обласна державна хлібна інспекція - hlibua.kiev.ua
Опис:  Здійснює державний контроль за дотриманням вимог стандартів, технічних умов, інших нормативних документів, пов’язаних з визначенням якісних показників зерна та продуктів його переробки під час його заготівлі, зберігання, переробки, реалізації та здійснення експортно-імпортних операцій.
E-mail:  kievdhi2007@ukr.net

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.