Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Головна » Агровебкаталог » Рослинництво
Рослинництво
1. «Байєр КропСайєнс» - bayercropscience.kiev.ua
Опис:  Bayer – міжнародне підприємство, що спеціалізується на дослідженнях та виробництві препаратів для охорони здоров’я, захисту рослин, а також є всесвітньовідомим виробником високотехнологічних матеріалів.

2. "ЗЕЛЕНИЙ СВІТ" - zelenysvit.com
Опис:  "ЗЕЛЕНИЙ СВІТ™" - національна мережа торговельно-консультаційних центрів, спрямована на забезпечення споживачів ретельно відібраним широким асортиментом високоякісних та безпечних засобів захисту рослин, які сприяють продуктивному та стабільному виробництву сільскогосподарської продукції.

3. "Сингента" - syngenta.com.ua
Опис:  "Сингента" є лідируючою компанією на світовому агрохімічному ринку, метою якої є забезпечення стабільного сільськогосподарського виробництва за допомогою інноваційних досліджень та технологій. Компанія є лідером у виробництві засобів захисту рослин і посідає третє місце на світовому ринку високоякісного насіння. Продажі "Сингенти" у 2006 році були на рівні 8,1 млрд. дол. США. "Cингента" нараховує близько 21 000 співробітників у понад 90 країнах світу.

4. ТОВ «Дюпон Україна» - 2.dupont.com
Опис:  Ласкаво просимо до сайту Дюпон Засоби Захисту Рослин Розвиток технологій та пропозицій для вдосконалення стабільного сільськогосподарського виробництва у зростаючому світі.

5. Компанія «Агросфера» - agrosfera.ua
Опис:  Компанія «Агросфера» є складовою частиною ТВК «Алеф». Компанія «Агросфера» забезпечує сільгоспвиробників України сучасними високотехнологічними засобами захисту сільськогосподарських культур, насiннєвим матеріалом, мінеральними добривами, мікродобривами.
E-mail:  agrosfera@agrosfera.ua

6. Компанія «Вассма» - vassma.com.ua
Опис:  Основна сфера діяльності - дистрибуція засобів захисту рослин в дрібній та професійній упаковці, стимуляторів росту рослин, насіння, добрив по всій території України.
E-mail:  office@vassma.com.ua

7. Компанія «Укравіт» - ukravit.com.ua
Опис:  Протягом 10 років розробляє і впроваджує у виробництво унікальні, високоефективні препарати і технології захисту рослин.
E-mail:  info@ukravit.com.ua

8. ЗАТ "Транс Оіл" - trans-oil.com.ua
URL:  http://ww
Опис:  Марка «Транс Оіл» давно відома і відмінно зарекомендувала себе перш за все у колі професіоналів. Роки успішного застосування наших препаратів у господарствах засвідчили їх якість, ефективність та надійність.

9. ПРЕЗЕНС - presence.com.ua
Опис:  ПРЕЗЕНС – це компанія, яка впроваджує інноваційні шляхи підвищення продуктивності с.-г. угідь та постачає засоби захисту рослин.
E-mail:  office@presence.com.ua

10. Компанія Green Express - greenexpress.com.ua
Опис:  Компанія Green Express є імпортером та постачальником засобів захисту рослин. Всі препарати пройшли державну реєстрацію в Україні, мають необхідні дозвільні документи й виробляються на тому ж заводі, де розміщують свої замовлення великі мультинаціональні корпорації.

11. Химагромаркетинг - himagro.com.ua
Опис:  Сегодняшние успехи компании «Химагромаркетинг» уходят корнями в историю, богатую традициями и профессиональными достижениями. Она была создана в 1994 году с целью обеспечения агарного рынка Украины передовыми технологиями в области средств защиты растений. На рассвете своей деятельности триумфальным стартом для компании стала презентация препарата собственного производства «Эфаль».

12. ТОВ «АгроУкраїна» - agroukraina.com.ua
Опис:  За роки свого існування ТОВ «АгроУкраїна» здобула повагу партнерів та довіру клієнтів в Україні та за її межами, надійно закріпилась в першій десятці компаній аграрного ринку по комплексному забезпеченню сільгоспвиробників засобами захисту рослин , добривами , насінням та технікою .
E-mail:  agroukraina@ukr.net

13. Агрохімічні технології - agrohimteh.com.ua
Опис:  Наша місія полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів в Україні використовувати тільки високоякісні та доступні у ціновому плані хімічні засоби захисту рослин.
E-mail:  aht@agrohimteh.com.ua

14. Компания «АХК» - ahk.kiev.ua
Опис:  Наша компания рада предложить вам самый широкий выбор различных средств защиты растений. В нашем каталоге вы найдете качественные инсектициды, гербициды, регуляторы роста и многие другие препараты, которые позволят вам собрать обильный урожай любой культуры!

15. НВК ПФ «Захист рослин 2000» - zr2000.com.ua
Опис:  Наукова виробничо-комерційна приватна фірма «Захист рослин 2000» - це оптова компанія, яка дев’ятий рік пропонує засоби захисту рослин та насіння в дрібній та фермерській упаковці на аграрному ринку України. НВК ПФ «Захист рослин 2000» є засновником нового сучасного проекту «Зелена Карта України», який об’єднує незалежних партнерів з продажу ЗЗР дрібної фасовки та насіння.
E-mail:  zr2000@bigmir.net, zr2000@ukrpost.ua

16. ЗАО Фирма «Август» - firm-august.ru
Опис:  Ассортимент выпускаемых фирмой препаратов насчитывает почти 50 наименований гербицидов, инсектицидов, фунгицидов, протравителей семян, десикантов и адъювантов.

17. Компания «АПК сервис» - apkservice.com.ua
Опис:  омпания «АПК сервис» основана в 2000 году. Наша основная деятельность — производство качественных и эффективных препаратов для защиты растений, разработка прогрессивных и инновационных технологий для увеличения урожая и качества продуктов, снижения негативного влияния на культуры и окружающую среду.
E-mail:  info@apkservice.com.ua

18. Компанія "УКРАГРОТОРГ" - ukragrotorg.at.ua
Опис:  Компанія "УКРАГРОТОРГ" являється дистрибютором компанії "Укравіт" і займається оптовою та роздрібною торгівлею.
E-mail:  BPL2@rambler.ru

19. Компанії "Агросвіт" - agrosvit.rv.ua
Опис:  Агросвіт” - ексклюзивний регіональний дистриб’ютор мережі магазинів “Зелений світ” німецької фірми “Баєр” - відомого в світі постачальника засобів захисту рослин а також насіння квітів, овочів, трав.

20. Компания «Аналит – Сервис» - szr.com.ua
Опис:  Основным видом деятельности Компании является оптовая торговля препаратами по защите растений, удобрениями и регуляторами роста.
E-mail:  analit-service@ukr.net

21. ООО Агрохимсервис - agrohimservice.com.ua
Опис:  Удобрения, тукосмеси, биостимуляторы, средства защиты, семена зерновых, сельхозтехника, консультации.
E-mail:  ahs@in.zp.ua

22. Група компаній Реаком - reacom.info
Опис:  Научно-производственный центр "РЕАКОМ" – единственный в Украине разработчик и производитель хелатных микроудобрений.

23. «Нутрітех Україна» - nutritech.com.ua
Опис:  «Нутріванти Плюс™» - це унікальні водорозчинні добрива виробництва всесвітньовідомого міжнародного концерну «ICL Fertilizers», який є світовим лідером із виробництва фосфорно-калійних мінеральних добрив, має власні сировинні запаси фосфору, калію, магнію, брому, потужні наукові лабораторії та диверсифікований бізнес, має свої представництва у країнах Північної і Південної Америки, Європи, Африці, Австралії Південно-Східної Азії.
E-mail:  office@nutritech.com.ua

24. Компанія "Агрон - agron.com.ua
Опис:  Компанія "Агрон" є однією з провідних компаній, що працюють на аграрному ринку України понад 10 років.
E-mail:  office@agron.com.ua

25. ТзОВ "УкрТехноФос" - utphos.com.ua
Опис:  ТзОВ "УкрТехноФос" є провідним вітчизняним виробником комплексних мінеральних добрив. Іншими напрямками діяльності компанії є трейд традиційними мінеральними добривами, комплексними водорозчинними добривами для позакореневого підживлення, засобами захисту рослин та сільськогосподарською продукцією.
E-mail:  office@utphos.com

26. Компанія ТОВ "НВП "Агростатус" - agrostatus.com.ua
Опис:  Компанія ТОВ "НВП "Агростатус" постачає на ринку України продукти виробництва компанії Yara Internetional ASA.
E-mail:  agrostatus@gmail.com, office@agrostatus.com.ua

27. ТМ "Урожай", ЗАТ «УкрАгро НПК» - urozhai.ua
Опис:  Закрытое акционерное общество «УкрАгро НПК», созданное в 2002 году, является самым крупным в Украине производителем комплексных удобрений (тукосмесей) и одним из лидеров по поставкам минеральных удобрений.
E-mail:  info@urozhai.ua

28. Новоферт-добрива водорозчинні - novofert.com
Опис:  ТОВ "Новоферт" - це компанiя, основною метою дiяльностi якої є виробництво нових водорозчинних добрив NPK з мiкроелементами, що пiдвищують урожайнiсть, стiйкiсть до стресових ситуацiй (засуха, хвороби, заморозки та iнш.), та покращують стан рослини, стимулюючи краще споживання NPK з грунту, що в свою чергу пiдвищує прибуток та рентабельнiсть овочівництва, хліборобства та виноградарства.
E-mail:  novofert@lg.doris.ua

29. ТМ «Добрин» на добро - dobrin.com.ua
Опис:  ТМ «Добрин», ПО «Выбор». Основные виды выпускаемой продукции: удобрения органические сыпучие на основе сапропеля, удобрения жидкие – гуминовые на основе сапропеля («Стимул-S» и «Стимул-SP»), корма для животных и птиц на основе сапропеля, лечебная грязь и косметические препараты на основе сапропеля, минеральные удобрения на хелатной основе серия «Добрин-Рост».

30. Добрі добрива ТОВ ПТП "Агробаланс" - dobridobriva.com.ua
Опис:  Органомінеральні добрива "Добрі добрива" дозволяють вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність сільськогосподарських культур і природну родючість ґрунту.
E-mail:  office@dobridobriva.com.ua

31. Коллективное предприятие «Гилея-т» - gileya.kherson.ua
Опис:  Комплексные минеральные подкормки в широком ассортименте помогут добиться максимальных результатов в уходе за Вашими растениями.
E-mail:  office@gileya.kherson.ua

32. Компания «Биотерра» - bioterra.com.ua
Опис:  Органические удобрения от компании «Биотерра»
E-mail:  bioterra@agro.dp.ua

33. ТОВ "ЗНАМАГРО" - znamagro.com.ua
Опис:  Продаж професійних мікродобрив для позакореневого підживлення різних сільськогосподарських культур, які виготовляє підприємство «INTERMAG» Sp z o.o. (ПОЛЬША), та реалізація всіх видів мінеральних добрив, бактеріальних добрив, насіння, засобів захисту рослин.
E-mail:  office@znamagro.com.ua

34. АГРІМАТКО-УКРАЇНА - agrimatco.ua
Опис:  Імпорт і продаж: засобів захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сільськогосподарської техніки, добрив, ветеринарних препаратів, садового та польового інвентаря.
E-mail:  agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com

35. Компанія «Дельта-Агро - delta-agro.com.ua
Опис:   Компанія «Дельта-Агро» створена у 2000 році з метою забезпечення галузевих підприємств України насінням сільськогосподарських культур, мінеральними добривами та хімічними засобами захисту рослин.
E-mail:  office@delta-agro.com.ua

36. ООО СП "НИБУЛОН" - nibulon.com
Опис:  Структура компании насчитывает 36 филиалов (в Николаевской, Луганской, Винницкой, Хмельницкой, Харьковской, Полтавской, Черкасской, Сумской, Черниговской, Житомирской областях) и порядка 70 тыс. гектаров обрабатываемой земли, арендованной более чем у 25 тыс. собственников земельных паев.
E-mail:  mail1@nibulon.com.ua

37. МПП Ерідон - eridon.ua
Опис:  МПП Ерідон – це лідер ринку постачання оборотних засобів виробництва для сільського господарства. Компанія має представництва по всій території України та мережу регіональних складів.
E-mail:  eridon_kiev@eridon.ua

38. Украгросервіс - ukragroservice.com
Опис:  Підприємство „Украгросервіс" - це сучасна та високотехнологічна компанія, яка претендує бути кращим дистриб’ютором товарів для агровиробників України.
E-mail:  info@uas.com.ua

39. ТОВ «Агро-Успіх» - agrouspex.com.ua
Опис:  ТОВ «Агро-Успік» займається втіленням новітніх досягнень науки в області насінництва та технології вирощування сортів та гібридів соняшника.
E-mail:  agrouspex@ukr.net

40. ЧП "Агрохим" - agrokhim.com.ua
Опис:  «Агрохим» основан 29.08.1997р. как частное предприятие, которое специализируется на импорте в Украину средств защиты растений, посевного материала, удобрений, а также cельскохохяйственной техники.
E-mail:  alfaross@romb.net

41. ТОВ "Українська агропромислова група" - uapg.com.ua
Опис:  Українська агропромислова група створена для того, щоб допомагати своїм клієнтам отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди. Ми пропонуємо повний спектр мінеральних добрив, мікродобрив та засоби захисту рослин, необхідних для активного росту рослин.

42. Дочірнє підприємство "Рейлін" - raelin.com.ua
Опис:  Ми працюємо і розвиваємося в багатьох напрямках, основними з яких є оптова торгівля насінням сорго, арахісу та бавовнику, саджанцями чорниці та актинідії (ківі), с/г технікою та запчастинами, адювантами до ЗЗР, інокулянтами для бобових культур, надання агротехнологічних консультацій, розробка та впровадження новітніх інтенсивних технологій в галузі сільського господарства.
E-mail:  raelin@ukrpost.ua, raelin@i.ua

43. ТОВ «Агросем» - agrosem.kiev.ua
Опис:  Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Агросем» починаючи з 2000 року займається впровадженням на ринку України передового світового досвіду в галузі аграрних технологій, селекції с/г культур, засобів захисту рослин, мінеральних добрив, використання с/г машин та агрегатів.
E-mail:  office@agrosem.kiev.ua

44. Компания «ПОЛЕТЕХНИКА» - poletehnika.com.ua
Опис:  Компания «ПОЛЕТЕХНИКА» - один из ведущих поставщиков импортной сельхозтехники, посевного материала, средств защиты растений, а также качественного сервисного обслуживания в Украине.
E-mail:  office@poletehnika.in.ua

45. ООО " АГРО-ВИЛИС " - agrovilis.com.ua
Опис:   Предлагаемый ассортимент нашей компании – это высококачественный посевной материал и химические средства защиты растений, которые позволяют получить высокую урожайность.

46. "Кернел" група компаній - kernel.ua
Опис:  Кернел - крупнейшая в Украине вертикально интегрированная агропромышленная компания, лидер украинского рынка бутылированного подсолнечного масла, один из крупнейших украинских экспортеров подсолнечного масла и зерновых культур.

47. ТОВ «СП«Українські рисові системи» - khersonris.com.ua
Опис:  ТОВ «СП«Українські рисові системи» є одним із найбільших сільськогосподарських підприємств України по виробництву рису та має повний цикл виробництва від вирощування рису-сирцю до отримання готової продукції.
E-mail:  URsystem@mail.ru

48. ТОВ «Торгово-виробнича компанія «Капітал-Трейд» - interagro.biz
Опис:  ТОВ «Торгово-виробнича компанія «Капітал-Трейд» - молоде підприємство, що успішно розвивається. Основний напрям діяльності: виробництво, переробка та реалізація зернових та олійних культур (соняшнику, проса, кукурудзи та ін.).
E-mail:  export@interagro.biz

49. ООО "АгроПостачСервис" - applegarden.at.ua
Опис:  На сегодняшний день компания «АгроПостачСервис» является крупнейшим производителем яблок в Украине. Яблоневый сад площадью 400 га находится в экологически чистом регионе центральной Украины, селе Поповцы Винницкой области.
E-mail:  agro-777@ukr.net

50. ТОВ «КОМПАНІЯ АГРО-ТРЕЙД» - agrotrade.ua
Опис:  компанія перетворилась у вертикально інтегрований холдинг завершеного агропромислового циклу – виробництво, переробка, зберігання та торгівля сільськогосподарською продукцією.
E-mail:  office@agrotrade.ua

51. Садовий центр ДАЛАС - dalas.com.ua
Опис:  ПРОДАЖА РАСТЕНИЙ,ТОВАРЫ ДЛЯ САДА И ОГОРОДА, ЛАНДШАФТНЫЙ ДИЗАЙН.

52. Садовий центр «САДКО» - sadco.com.ua
Опис:  Селянське господарство займається професійним вирощуванням саджанців плодовоягідних та інших культур з 1991 року.
E-mail:  sad_co@ukr.net

53. Садовый центр «ПІВНІЧНЕ ВИНОГРАДАРСТВО» - vinograd-select.com.ua
Опис:  адовый центр занимается выращиванием и реализацией районированного посадочного материала плодово-ягодных (виноград боле 38-ти сортов и гибридных форм, актинидии, смородины, крыжовника, малины и клубники) и декоративных культур (самшита, вейгелы, роз, хвойных растений и пр.).
E-mail:  sad@vinograd-select.com.ua

54. Садово-дизайнерский центр «Shoni» - shoni.kiev.ua
Опис:  Основными видами нашей деятельности – являются посадка и уход за садом, ландшафтное проектирование и осуществление дизайнерских проектов.
E-mail:  shoni13@ukr.net

55. Оранжерея «Лотус» - land.zp.ua
Опис:  Оранжерея «Лотус» - это широкий выбор уличных и комнатных растений в Запорожье (более 10000 наименований), еженедельные поставки новинок из Голландии с учетом мировых тенденций растениеводства.
E-mail:  info@land.zp.ua

56. Садовый центр «Кипарис» - odessa.sad.ua
Опис:  В 15-ти км от Одессы на небольшом участке площадью в 1 гектар мы занялись выращиванием плодовых и ягодных саженцев, удовлетворяя возросший спрос дачников, массово закладывающих плодовые сады.

57. ТМ «Професійне насіння» - semena.in.ua
Опис:   Колектив ТМ «Професійне насіння» радий вітати Вас на електронних сторінках нашого сайту. Ми пропонуємо разом з нами пройти шлях до добробуту та процвітання Вашого господарства та квітучої привабливості Вашої оселі.
E-mail:  info@hs.kiev.ua

58. "Рийк Цваан" - rijkzwaan.com.ua
Опис:  "Рийк Цваан" - международная компания, которая занимается селекцией и семеноводством овощных культур, а также поставкой семян овощей для профессионального выращивания в закрытом (теплицы, пленочные туннельные укрытия) и открытом грунте.
E-mail:  info-ua@rijkzwaan.de

59. Коуэл® - kouel.kiev.ua
Опис:  Компания "Коуэл®" - одна из ведущих семенных компаний в Украине, которая является крупнейшим импортером высококачественных семян овощных культур, газонных трав и цветов самых известных мировых производителей Голландии, Италии, Франции и Германии.
E-mail:  kouel@elan-ua.net

60. Нунемс (Nunhems®) - nunhems.com.ua
Опис:  Нунемс (Nunhems®) — это международная компания, которая занимается исследованиями, селекцией, производством и обработкой, маркетингом и продажей семян овощных культур для профессионального выращивания и поставок продукции.
E-mail:  nunhems.ukraine@nunhems.com

61. Seminis - seminis.ua
Опис:  Seminis является крупнейшей в мире компанией по разработке, производству и продаже семян плодовых и овощных культур. Наши гибриды – это улучшенные показатели питательности, повышенная урожайность, пониженный процент порчи и меньшая потребность в химических средствах защиты растений.
E-mail:  semena@semena.org

62. Компанія "Свитязь" - svytjaz.com.ua
Опис:  Головним завданням фірми є повне забезпечення широким асортиментом високоякісного насіння як професійних виробників, фермерів, так і споживачів, котрі займаються присадибним господарством і садоводів-любителів. Сьогодні наш асортимент налічує більше 500 видів насіння овочів і квітів, понад 700 видів цибулин квітів, а також саджанці декоративних, плодоовочевих культур, троянди, агрохімію і добрива, весь комплекс супутніх товарів для саду та городу, благоустрою дому.
E-mail:  vag_nasinnia@svytjaz.com.ua

63. Семена Украины - ukrseeds.net.ua
Опис:  Основополагающей целью компании является предоставить отечественному потребителю широкий ассортимент качественного посевного материала отечественной и зарубежной селекции, традиционно популярных, а также новых сортов и гибридов.
E-mail:  uaseeds@gmail.com

64. «Інсеко» ТОВ "Міжнародна насіннєва компанія" - nasena.com
Опис:  Сьогодні ІНСЕКО є одним з великих національних сільськогосподарських товаровиробників. Інвестиції в сільське господарство за 5 років складають більше 120 млн. грн.
E-mail:  nasena@nasena.com

65. ООО Агрофирма "Сады Украины" - sadyukrainy.com.ua
Опис:  ООО Агрофирма "Сады Украины" – признанный лидер в производстве и продаже высокоурожайных семян гибридов подсолнечника и кукурузы селекции Института полеводства и овощеводства г. Нови Сад (Сербия).
E-mail:  sadyuk@vlink.kharkov.ua

66. НДВАП «Мак України» - mak-ukraine.com
Опис:  Головним досягненням є те, що «Мак України» поставив вирощування і культивування олійного маку та інших олійних культур на принципово новий, значно вищий рівень організації. Підприємство створило замкнутий цикл від науково-дослідних розробок (виведення нових сортів, селекційна робота, нові технології захисту рослин) до реалізації товарного насіння, продуктів його переробки та відходів.
E-mail:  mak-ukraine@ukr.net

67. "НПЦ-Лембке" - lembke.kiev.ua
Опис:  Производство семян по европейским стандартам. Произведенный посевной материал реализуется дистрибьюторами "НПЦ-Лембке".
E-mail:  D.Brauer@npz.de

68. Компанія «Нертус Агро» - agro.nertus.ua
Опис:  Компанія «Нертус Агро» є офіційним партнером НДІ польовництва і овочівництва м.Новий Сад (Сербія) і володіє офіційним правом виробництва насіння гібридів соняшнику і кукурудзи на батьківських формах сербської селекції.
E-mail:  nertus@mksat.net

69. ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОВІТА" - agrovita-semena.com.ua
Опис:  Приватне аграрне підприємство "Агровіта" утворилося в 2001 році. З моменту свого утворення основним напрямком господарської діяльності компанії стало виробництво якісного насінного матеріалу таких культур, як кукурудза і соняшник.
E-mail:  agrovita@mail.ru

70. Компанія АГРІКО - agrico.com.ua
Опис:  АГРІКО – світовий лідер у галузі вирощування високоякісного посадкового матеріалу картоплі. Компанія АГРІКО знаходиться у м. Еммелорд, Голландія та є кооперативом, до складу якого входять понад 1300 фермерів – картоплярів.
E-mail:  ng@agrico.com.ua

71. СП "УНИСЕМ" - unisem.vinnica.ua
Опис:  Совместное украинско-немецкое предприятие "УНИСЕМ" было создано в 1994 году группой предприятий KWS (КВС), Германия, с одной стороны и ОАО "Винницкий семенной завод" с другой стороны.
E-mail:  unisem@vn.ua

72. ТОВ «Оратай» - oratay.com.ua
Опис:  ТОВ «Оратай»-оптовий та роздрібний продаж насіння овочевих, квітково- декоративних культур, газонних трав від провідних виробників. Також, на сьогоднішній день, ми можемо запропонувати величезний асортимент пластикових сіток, касет для розсади та систему краплинного зрошення.

73. ТзОВ «Бучачагрохлібпром» - buchach-ahp.com.ua
Опис:  Товариство з обмеженою відповідальністю «Бучачагрохлібпром» є провідним виробником та реалізатором високоякісного кондиційного насіннєвого матеріалу вітчизняної і зарубіжної селекції для багатьох регіонів України, Росії, Молдавії.
E-mail:  buch-khp@list.ru

74. АГРОМАРК ЮКЕЙ - agromark.com.ua
Опис:  Компанія АГРОМАРК ЮКЕЙ є ліцензійним вирощувачем насіннєвого матеріалу компаній Агріко та Меєр (Нідерланди) - лідерів в галузі вирощування високоякісного посадкового матеріалу картоплі, і спеціалізується на виробництві елітних сертифікованих сортів картоплі та репродуктивного насіння першої репродукції цих фірм.
E-mail:  office@agromark.com.ua

75. Компанія "РапсОіл" - rapsoil.ua
Опис:  Компанія «РапсОіл» була заснована в 2000 році виробничим підприємством ТОВ «Дагарт» та представниками-науковцями Національного аграрного університету (м. Київ). В даний час компанія співпрацює з сільськогосподарськими підприємствами по всій території України.
E-mail:  office@rapsoil.ua

76. ТОВ "Агрофірма - Елітсортнасіння" - elitsort.com.ua
Опис:  Реалізація насіння овочів та квітів відмінної якості.
E-mail:  elitsort@ln.ua

77. Виноград от Емакова - vinograd-ermakova.com.ua
Опис:  Обновление коллекции ведется постоянно. Каждый новый сезон добавляет около 20-30 новых сортов, отобранных после дегустаций и долгих колебаний. Но на «П.М.Ж.» остаются единицы, т.е самые лучшие сорта.
E-mail:  aleksandr.ermakow@mail.ru

78. Компанія «Украфлора» - ukraflora.com.ua
Опис:  На сегодняшний день основными направлениями деятельности компании являются: Срезные цветы, как импортные, так и собственного производства; Комнатные растения и растения открытого грунта; Декор для дома и товары для флористов; Услуги по флористике и дизайну; Ландшафтный дизайн.
E-mail:  igor@ukraflora.com.ua

79. «Камелия» - camellia.com.ua
Опис:  Корпорация цветов «Камелия» -- лидер цветочной отрасли Украины, ее деятельность охватывает все основные направления цветочного бизнеса: производство, оптово-розничные продажи, флористику и ландшафтный дизайн.
E-mail:  camellia@camellia.com.ua

80. Группа компаний "Аскания" - ascania.ua
Опис:  Компания "Аскания-Флора" - одна из ведущих украинских компаний в индустрии цветоводства.На данный момент предприятие имеет два самых современных тепличных комплекса общей площадью более 22 га. По данным компании PEBACCO (Нидерланды), "Аскания-Флора" является самым крупным в Европе предприятием по количеству используемой площади под посадку роз.
E-mail:  office@ascania-flora.com.ua

81. ТзОВ "Проагро" - proagro.lviv.ua
Опис:  ТзОВ "Проагро" базуючись на власному вихідному матеріалі, а також співпрацюючи з провідними фірмами по вирощуванню декоративних рослин при використанні багаторічного вивчення ринку, в питанні його потреб, створило цікавий добір рослин різних видів та сортів.
E-mail:  landshaft@svytjaz.com.ua

82. ВАТ "Агрокультура" - agrokultura.com.ua
Опис:  Головним напрямком діяльності фірми є вирощування та реалізація рослин для внутрішнього та зовнішнього озеленення. У відповідності до специфіки місця, підприємство пропонує кілька груп рослин, які мають сподобатися споживачам та гідно прикрасити їх довкілля.
E-mail:  strelisy@mail.lviv.ua

83. ОАО «Комбинат «Крымская роза» - krimroza.com
Опис:  Комбинат занимается выращиванием и переработкой эфиромасличных культур: лаванды, шалфея, розы и других эфиромасличных растений, производит эфирные масла.
E-mail:  parfumer@ua.fm

84. Розы Антипова - rosy.com.ua
Опис:  Саженцы роз Антипова более 700 сортов всех групп и подгрупп, все о розах, каталог, агротехника,удобрения, посадка, чайно-гибридные, флорибунда, бордюрные, почвопокровные, вьющиеся, плетистые, парковые, шрабы, полиантовые, спрей, патио, английcкие, романтика, канадские, пионовидные, ностальгические, семейные, густомахровые. Продажа, частный питомник, закрытая корневая система, приемлемая цена.
E-mail:  antipovrosa@mail.ru

85. МИСФЛОРА -служба садовников - misflora.com
Опис:  ВИДЫ РАБОТ: Садовый консалтинг,озеленение участков и помещений,уход за садом.
E-mail:  misflora@ukr.net

86. Швидка зелена допомога - greenhelp.kiev.ua
Опис:  Наша команда профессионалов предлагает Вам полный комплекс услуг по уходу за Вашим садом.
E-mail:  greenhelp@ukr.net

87. АГРОАНАЛИЗ - agroanaliz.info
Опис:  Диагностический центр средств защиты растений.

88. Fumigation - fumigation.ucoz.ua
Опис:  Дератизация помещений, складов, зернохранилищ. Дезинфекция, дезинсекция, дератизация производственных, животноводческих и птицеводческих помещений.Обработка теплиц.
E-mail:  fumigation@rambler.ru

89. Компания «ЯРОС» - iaros.com
Опис:  Компания «ЯРОС» работает в области биотехнологий. Сегодня компания предлагает украинскому рынку технологии ухода за растениями. Уникальность технологий компании «ЯРОС» в их экологической чистоте, высокой технологичности (простоте использования), экономической целесообразности.
E-mail:  info@iaros.com

90. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва - zelensvit.com.ua
Опис:  Догляд за деревами і кущами,Ландшафтне проектування,Озеленювальні роботи, Садові послуги.
E-mail:  kpuzn@ukr.net

91. Green Garden - greengarden.com.ua
Опис:  Ландшафтний дизайн у Львові. Ландшафтний дизайн, озеленення, благоустрій різноманітних об’єктів та територій–це основний напрямок діяльності нашої компанії.

92. ТРИ СЕСОНА - dala.com.ua
Опис:  "ТРИ СЕЗОНА" - одно из основных подразделений Садового центра "ДаЛаС" было основано в 2000 году и остается одним из ведущих направлений на рынке услуг по ландшафтному проектированию.

93. Агри Ленд ООО - agriland.ua
Опис:  Мы – молодая инновационная инженерно-техническая компания, которая специализируется на выполнении индивидуальных заказов в области точного земледелия.
E-mail:  info@agriland.ua

94. pole-online.com
Опис:  Проект pole-online разработан и осуществляется специалистами компании «Август» в России и Украине. Он позволяет впервые в режиме реального времени продемонстрировать Вам, какие технологические решения по защите растений и другим аспектам выращивания сельскохозяйственных культур принимают агрономы в соответствии с рекомендациями региональных консультантов-технологов.

95. agro-system.net
Опис:  Проект Agro-system.net представляет собой маркетинговую систему агропромышленного комплекса СНГ.

96. НАСІННИЦТВО ТА РОЗСАДНИЦТВО УКРАЇНИ - naukr.org.ua
Опис:  Установи, Державні насіннєві інспекції, Каталог сортів рослин, Моніторинг наявності насіння у суб'єктів господарювання

97. POLLY GROUP UKRAINE - polly.ua
Опис:  POLLY GROUP UKRAINE - группа компаний, занятых производством, закупками, хранением, транспортировкой, реализацей свежих фруктов и овощей.

98. Украинская фруктовая компания - ufc.ua
Опис:  Украинская фруктовая компания – одна из первых компаний-импортеров, открывших «фруктовый путь» в Украину. УФК занимается поставкой фруктов и обеспечивает полный технологический цикл предпродажной обработки продукции. Благодаря оснащенности современным оборудованием для хранения и дозревания фруктов мы можем эффективно обслуживать клиентов и гарантировать высокое качество товара.

99. Закарпатська фруктова компанія - zfk.com.ua
Опис:  Вас вітає Закарпатська фруктова компанія як майбутній партнер, за допомогою якої ви можете здійснити Ваші плани та можливості на ринку України. Професійно підібрана команда, в складі якої спеціалісти маючи багаторічний досвід роботи у сфері торгівлі, на високому рівні сьогодні успішно проводять діяльність у Закарпатській області по забезпеченню фруктово-овочевою продукцією та продуктами харчування.
E-mail:  office@zfk.com.ua

100. АГРО-ИНВЕСТ - agro-invest.com.ua
Опис:  Общество с ограниченной ответственностью "АГРО-ИНВЕСТ", начиная с 1996 года, предоставляет свои услуги на рынке зерновых. Основное направление включает торговлю зерновыми, масличными культурами, кормами.
E-mail:  tov.agro-invest@ukr.net

101. 3C Grai - charles-choubane-conseil.com
Опис:  3C Grain (прежде именуемое Charles Choubane Conseil в Украине) покупает зерно (главным образом пшеницу, ячмень, зерно и рапс) у частных предприятий малого и среднего бизнеса и напрямую у фермеров в селекционных, прочных контейнерах, испытанных на прочность в течение долгого времени. Наша закупочная сеть ориентирована на высокопродуктивные регионы Украины, такие как Харьков и Западная Украина.
E-mail:  sales@charles-choubane-conseil.com

102. Елітно-насінницьке господарство "Оазис" - oasis.mk.ua
Опис:  Фермерське господарство "Оазис" було створене в лютому 1993 року і обробляло 17 га землі. "Оазис" в сучасному вигляді це - застосування нових технологій вирощування сільськогосподарських культур, впровадження кращих світових сортів і гібридів, технологій захисту рослин, тісні зв`язки в тому числі наукові з кращими світовими компаніями, що працюють на агропромисловому ринку України.
E-mail:  oasis.ivanovka@gmail.com

103. ТОВ фірма "РЕКОРД" - record.rivne.com
Опис:  ТОВ фірма "РЕКОРД" працює на ринку торфу з 2004 року. За короткий проміжок часу підприємство вивчило та впровадило якісну систему видобування торфу, розпочало пакування торфу в кіпи, розробили систему постачання торфу покупцям з України, розпочали активну діяльність по експорту власної продукції.
E-mail:  agrotorf@rivne.com

104. ТОВ "Перша торф'яна компанія" - vseroste.com.ua
Опис:  «Перша торф'яна компанія» є унікальним українським виробником продукції з торфу для садівництва і рослинництва. Ми виробляємо торфогорщики, торфотаблетки, торфогрунти.
E-mail:  torfozavod@ukr.net

105. Фірма «Венд» - vend.ck.ua
Опис:  Фірма «Венд» була створена в 1993 році. З 2002 взяла курс на впровадження технологій застосування мікробіологічних препаратів. На українському ринку представляє мікробіологічні препарати для екологічного землеробства: біофунгіцид і стимулятор «АГАТ-25К», для потреб консервної галузі - препарат «Нізін».
E-mail:  vеnd@vеnd.сk.uа

106. Nano-Gro - agrarius.com.ua
Опис:  ТОВ Аграриус Україна – ексклюзивний дистриб’ютор Nano-Gro® в Україні. Nano-Gro® було зареєстровано як органічний стимулятор росту рослин Міністерством сільського господарства та розвитку села республіки Польщі – номер рішення S-8/09.
E-mail:  staff67@mail.ru

107. НВЦ "Енергія" - kleps.com.ua
Опис:  Виробництво мікробіологічних препаратів. Препарат для підвищення врожайності широкого кола рослин КЛЕПС
E-mail:  diakont@ukr.net

108. Компанія «Інтерфлора Україна» - interflora.com.ua
Опис:  Основні види діяльності компанії «Інтерфлора Україна»: поштова торгівля насінням та садивним матеріалом рослин; роздрібна торгівля через магазини у м. Києві та м. Дніпропетровську; оптові поставки садивного матеріалу у кольорових упаковках до супермаркетів; оптові поставки цибулин квітів (тюльпани, нарциси, лілії, гладіолуси) на вигонку (для зрізу); продаж професійного насіння квітів для вирощування розсади та для зрізу.
E-mail:  info@interflora.com.ua

109. Сонце-Сад - s-sad.com
Опис:  Вирощування та продаж саджанців смородини, фундука, інших ягідних, горіхових та декоративних рослин
E-mail:  info@s-sad.com

110. "Золотой Сад” - zolotoysad.com.ua
Опис:  Предприятие "Золотой Сад” основано в 2005 году. Не смотря на свой молодой возраст, мы вложили 15 -ти летний опыт выращивания саженцев плодово-ягодных культур. Нашей основной отличительной чертой является выращивание саженцев плодово-ягодных культур, редких видов
E-mail:  yagodasad@gmail.com

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.