Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Головна » Агровебкаталог » Рослинництво » Засоби захисту рослин
Засоби захисту рослин
1. «Байєр КропСайєнс» - bayercropscience.kiev.ua
Опис:  Bayer – міжнародне підприємство, що спеціалізується на дослідженнях та виробництві препаратів для охорони здоров’я, захисту рослин, а також є всесвітньовідомим виробником високотехнологічних матеріалів.

2. "ЗЕЛЕНИЙ СВІТ" - zelenysvit.com
Опис:  "ЗЕЛЕНИЙ СВІТ™" - національна мережа торговельно-консультаційних центрів, спрямована на забезпечення споживачів ретельно відібраним широким асортиментом високоякісних та безпечних засобів захисту рослин, які сприяють продуктивному та стабільному виробництву сільскогосподарської продукції.

3. "Сингента" - syngenta.com.ua
Опис:  "Сингента" є лідируючою компанією на світовому агрохімічному ринку, метою якої є забезпечення стабільного сільськогосподарського виробництва за допомогою інноваційних досліджень та технологій. Компанія є лідером у виробництві засобів захисту рослин і посідає третє місце на світовому ринку високоякісного насіння. Продажі "Сингенти" у 2006 році були на рівні 8,1 млрд. дол. США. "Cингента" нараховує близько 21 000 співробітників у понад 90 країнах світу.

4. ТОВ «Дюпон Україна» - 2.dupont.com
Опис:  Ласкаво просимо до сайту Дюпон Засоби Захисту Рослин Розвиток технологій та пропозицій для вдосконалення стабільного сільськогосподарського виробництва у зростаючому світі.

5. Компанія «Агросфера» - agrosfera.ua
Опис:  Компанія «Агросфера» є складовою частиною ТВК «Алеф». Компанія «Агросфера» забезпечує сільгоспвиробників України сучасними високотехнологічними засобами захисту сільськогосподарських культур, насiннєвим матеріалом, мінеральними добривами, мікродобривами.
E-mail:  agrosfera@agrosfera.ua

6. Компанія «Вассма» - vassma.com.ua
Опис:  Основна сфера діяльності - дистрибуція засобів захисту рослин в дрібній та професійній упаковці, стимуляторів росту рослин, насіння, добрив по всій території України.
E-mail:  office@vassma.com.ua

7. Компанія «Укравіт» - ukravit.com.ua
Опис:  Протягом 10 років розробляє і впроваджує у виробництво унікальні, високоефективні препарати і технології захисту рослин.
E-mail:  info@ukravit.com.ua

8. ЗАТ "Транс Оіл" - trans-oil.com.ua
URL:  http://ww
Опис:  Марка «Транс Оіл» давно відома і відмінно зарекомендувала себе перш за все у колі професіоналів. Роки успішного застосування наших препаратів у господарствах засвідчили їх якість, ефективність та надійність.

9. ПРЕЗЕНС - presence.com.ua
Опис:  ПРЕЗЕНС – це компанія, яка впроваджує інноваційні шляхи підвищення продуктивності с.-г. угідь та постачає засоби захисту рослин.
E-mail:  office@presence.com.ua

10. Компанія Green Express - greenexpress.com.ua
Опис:  Компанія Green Express є імпортером та постачальником засобів захисту рослин. Всі препарати пройшли державну реєстрацію в Україні, мають необхідні дозвільні документи й виробляються на тому ж заводі, де розміщують свої замовлення великі мультинаціональні корпорації.

11. Химагромаркетинг - himagro.com.ua
Опис:  Сегодняшние успехи компании «Химагромаркетинг» уходят корнями в историю, богатую традициями и профессиональными достижениями. Она была создана в 1994 году с целью обеспечения агарного рынка Украины передовыми технологиями в области средств защиты растений. На рассвете своей деятельности триумфальным стартом для компании стала презентация препарата собственного производства «Эфаль».

12. ТОВ «АгроУкраїна» - agroukraina.com.ua
Опис:  За роки свого існування ТОВ «АгроУкраїна» здобула повагу партнерів та довіру клієнтів в Україні та за її межами, надійно закріпилась в першій десятці компаній аграрного ринку по комплексному забезпеченню сільгоспвиробників засобами захисту рослин , добривами , насінням та технікою .
E-mail:  agroukraina@ukr.net

13. Агрохімічні технології - agrohimteh.com.ua
Опис:  Наша місія полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів в Україні використовувати тільки високоякісні та доступні у ціновому плані хімічні засоби захисту рослин.
E-mail:  aht@agrohimteh.com.ua

14. Компания «АХК» - ahk.kiev.ua
Опис:  Наша компания рада предложить вам самый широкий выбор различных средств защиты растений. В нашем каталоге вы найдете качественные инсектициды, гербициды, регуляторы роста и многие другие препараты, которые позволят вам собрать обильный урожай любой культуры!

15. НВК ПФ «Захист рослин 2000» - zr2000.com.ua
Опис:  Наукова виробничо-комерційна приватна фірма «Захист рослин 2000» - це оптова компанія, яка дев’ятий рік пропонує засоби захисту рослин та насіння в дрібній та фермерській упаковці на аграрному ринку України. НВК ПФ «Захист рослин 2000» є засновником нового сучасного проекту «Зелена Карта України», який об’єднує незалежних партнерів з продажу ЗЗР дрібної фасовки та насіння.
E-mail:  zr2000@bigmir.net, zr2000@ukrpost.ua

16. ЗАО Фирма «Август» - firm-august.ru
Опис:  Ассортимент выпускаемых фирмой препаратов насчитывает почти 50 наименований гербицидов, инсектицидов, фунгицидов, протравителей семян, десикантов и адъювантов.

17. Компания «АПК сервис» - apkservice.com.ua
Опис:  омпания «АПК сервис» основана в 2000 году. Наша основная деятельность — производство качественных и эффективных препаратов для защиты растений, разработка прогрессивных и инновационных технологий для увеличения урожая и качества продуктов, снижения негативного влияния на культуры и окружающую среду.
E-mail:  info@apkservice.com.ua

18. Компанія "УКРАГРОТОРГ" - ukragrotorg.at.ua
Опис:  Компанія "УКРАГРОТОРГ" являється дистрибютором компанії "Укравіт" і займається оптовою та роздрібною торгівлею.
E-mail:  BPL2@rambler.ru

19. Компанії "Агросвіт" - agrosvit.rv.ua
Опис:  Агросвіт” - ексклюзивний регіональний дистриб’ютор мережі магазинів “Зелений світ” німецької фірми “Баєр” - відомого в світі постачальника засобів захисту рослин а також насіння квітів, овочів, трав.

20. Компания «Аналит – Сервис» - szr.com.ua
Опис:  Основным видом деятельности Компании является оптовая торговля препаратами по защите растений, удобрениями и регуляторами роста.
E-mail:  analit-service@ukr.net

21. ООО Агрохимсервис - agrohimservice.com.ua
Опис:  Удобрения, тукосмеси, биостимуляторы, средства защиты, семена зерновых, сельхозтехника, консультации.
E-mail:  ahs@in.zp.ua

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.