Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Агрохолдинги
1. ОАО «Мироновский хлебопродукт» - mhp.com.ua
Опис:  МХП — одна из ведущих агропромышленных компаний Украины. Основной деятельностью группы, основанной в 1998 году, является разведение птицы, производство и продажа высококачественных продуктов из мяса курицы — в основном под маркой «Наша Ряба», которая за последние 5 лет достигла уровня 90 % узнаваемости бренда среди потребителей и существенно обогнала ближайших конкурентов.
E-mail:  pressa@mhp.com.ua

2. Астарта-Київ - astartakiev.com
Опис:  Астарта-Київ - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, лідер цукрової та сільськогосподарської галузей України, який об'єднує п'ять регіональних підрозділів, три з яких розташовані у Полтавській області: ТОВ "Полтавазернопродукт", ТОВ АФ "ім.Довженка" та ТОВ "Добробут"; один в Вінницькій області - ТОВ "Хмільницьке" та один у Хмельницькій області - ТОВ "Волочиськ-Агро".
E-mail:  commerce@astartakiev.com

3. Дакор Агро Холдинг - dakorwest.com
Опис:  ”Дакор Агро Холдинг” – вертикально інтегрована аграрна компанія, що об'єднує 4 діючі цукрові заводи, розміщені в трьох областях України, 30 сільськогосподарських підприємств, що контролюють 163 тис. га землі, вапнякові та піщані кар’єри, автотранспортне підприємство, завод по виробництву альтернативного палива, елеватор та інші підрозділи.
E-mail:  info@dakorwest.com

4. Приват-АгроХолдинг - privat-agro.com.ua
Опис:  Холдинг створено в 2005 році на базі 15 компанії. К 2009 року до структуру ввійшло 24 компанії з загальним банком землі в 150 тис. га. В структуру Приват-АгроХолдингу входять цукрові заводи, завод з переробки сої, завод по виробництву біодизелю та інші активи.
E-mail:  dispetcher@privat-agro.com.ua

5. Агротон - agroton.com.ua
Опис:  Агротон - наибольший диверсифицированный сельскохозяйственный производитель Восточной Украины с замкнутым циклом производства. Основанная в 1992 году, Компания сосредотачивается, прежде всего, на выращивании зерновых культур, животноводстве, пищевой промышленности и на последующей возрастающей вертикальной интеграции.
E-mail:  info@agroton.lg.ua

6. Кернел - kernel.ua
Опис:  Кернел - крупнейшая в Украине вертикально интегрированная агропромышленная компания, лидер украинского рынка бутылированного подсолнечного масла, один из крупнейших украинских экспортеров подсолнечного масла и зерновых культур.

7. Лоутре-Агро - loture.com
Опис:  Компанія "Лоутре-Агро" була заснована в 2006 році в складі корпорації "Лоутре". Має 17 філії в 3 областях. Площа земель в обробітку - біля 100 тис. га. В холдинг "Лоутре" також входять дві трейдингові компанії, елеваторні та переробні потужності, транспортна компанія
E-mail:  office@west-lot.com

8. РАЙЗ-АГРО - rise.ua
Опис:  Спеціалізація підприємства – виробництво високоякісного насіння зернових культур, соняшника, сої. Виробництво насіння світових брендів Monsanto, Pioneer, Euralis, Lembke, Oseva. Річний об’єм виробництва на 5 насіннєвих заводах – 42 000 тонн. Об’ємна програма наукових, виробничих дослідів, демонстрація селекційних досягнень вітчизняної, іноземної селекції, прийомів нульової, мінімальної ґрунтообробки, новинок сільськогосподарської техніки, засобів захисту рослин, мінеральних добрив та мікродобрив. Молочне скотарство. Племінний конезавод.

9. Укрзернопром Агро - uzp-agro.com.ua
Опис:  Основная деятельность Компании – выращивание и реализация сельскохозяйственных культур, преимущественно пшеницы, рапса, ячменя, подсолнечника и кукурузы.
E-mail:  office@uzp-agro.com.ua

10. СТІОМІ-Холдінг - stiomi.com.ua
Опис:  Основа діяльності Компаній Холдингу - власне виробництво зерна і продуктів його переробки. Сільськогосподарське виробництво "СТІОМІ-Холдінг" розташоване на території Чемировецького, Ярмолинецького, Волочиського районів Хмельницької области на площі більше 30000,00 га.

11. Сінтал - sintalagriculture.com
Опис:  Мы являемся динамически развивающейся сельскохозяйственной компанией, специализирующейся на производстве зерновых. В нашем управлении находится около 99 тыс. га плодородных сельскохозяйственных земель в Харьковской и Херсонской областях, которые мы используем для выращивания пшеницы, кукурузы, подсолнечника, ячменя, сахарной свеклы, гречихи, сои, гороха и других культур.
E-mail:  info@sintalagriculture.com

12. Укрпромінвест - us.upi.com.ua
Опис:  Концерн був заснований у 1993 році. У 2005 "Український промислово-інвестиційний концерн", до складу якого входило понад 30 підприємств, змінив свої структуру об'єднавши їх у групу "Укрпромінвест". В складі холдингу безпосереднім виробництвом с/г продукції займається ТОВ "Група Агропродінвест". Земельний банк - біля 88 тис. га. Володіє двома цукровими заводами, комбінатом хлібопродуктів.
E-mail:  invest@upi.com.ua

13. Сварог Вест Груп - svarog-agro.com
Опис:  Агрохолдинг "Сварог Вест Груп" об'єднує понад 20 підприємств в Хмельницькій та Чернівецькій областях і спеціалізуються на вирощуванні зернових, технічних, кормових та олійних культур, а також тваринництві, садівництві та овочівництві. Загальна площа земель у обробітку - 75 тис. гектарів.
E-mail:  post@svarog-agro.com

14. Нібулон - nibulon.com
Опис:  Компанія була заснована у 1991 році з метою виробництва та реалізації гібридів кукурудзи та соняшнику. На сьогоднішній день "Нібулон" є одним з найбільших експортерів зерна з України (4,6 млн. т в сезоні 2008/09). Володіє власним сучасним зерновим терміналом в м.Миколаїв. В склад "Нібулон" входять понад 36 с/г підприємств з 10 областей України які обробляють понад 70 тис. га землі.
E-mail:  mail1@nibulon.com.ua

15. ЗАО "Фридом Фарм Інтернешнл"
URL:  http://www.freedom-farm.com.ua/rus/
Опис:  Фрідом Фарм Інтернешнл було створено у 1992 році як дочірню компанію зі 100% іноземними інвестиціями; у 2004 році власник змінився. Компанія займаєтеся рослинництвом, тваринництвом, має потужності з переробки сої. Загальний обсяг землі в обробітку - біля 46 тис. га, з яких 17 тис. га під зрошенням.
E-mail:  fdioff@freedom.kherson.ua

16. Аграрна технологічна компанія - atk.com.ua
Опис:  Аграрна технологічна компанія (АТК) заснована у 2004 році. Спеціалізується на вирощуванні зернових, олійних культур і картоплі. АТК також є імпортером та дистриб'ютором с/г техніки та засобів захисту. Має власний елеватор потужністю 85 тис. т. Земельний банк - 32 тис. га.
E-mail:  secretary@atk.com.ua

17. Продэксим - prodexim.com.ua
Опис:  Компанія ООО "Продэксим ЛТД" почала свою діяльність у 2000 році. Обробляє понад 20 тис. га землі в Херсонські області, з них біля 15 тис. га - під зрошенням. Є сертифікованим виробником органічного зерна. Має комплекс з переробки олійних культур. Також ООО "Продэксим ЛТД" займається реалізацією добрив, засобів захисту, насіння тощо.
E-mail:  lena@prodexim.com.ua

18. Київ-Атлантик Груп - kau.kiev.ua
Опис:  Свою історію компанія почала у 1994 році, будучи заснованою родиною Свірі. Сьогодні до складу холдингу входять зерновий елеватор на 100 тис. тонн, цех по переробці сої, комбікормовий завод та дві сільськогосподарські виробничі компанії які орендують біля 8 тис. га рилі.
E-mail:  info@kau.kiev.ua

19. Смарт-холдинг - smart-holding.ua
Опис:  С 2009 года "Смарт-холдинг" формирует собственный агропромышленный субхолдинг "Сагро", который будет управлять пакетами акций в компаниях группы "Калита" (Киевская область), садоводческой компании "Весна" (Крым), а также развивать отдельные проекты в сельскохозяйственной отрасли.
E-mail:  media@smart-holding.ua

20. Мрія Агрохолдинг - mriya.net
Опис:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.
E-mail:  info@mriya.net

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.