Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Головна » Каталог виробників » Яра Україна ТОВ
Яра Україна ТОВ

 

Лідер світового виробництва азотних та фосфорно-калійних добрив –«Yara International АСА» представлений в Україні компанією ТОВ «Яра Україна».

Свою діяльність на ринку мінеральних добрив України компанія розпочала ще в травні 2005 під назвою ТОВ «Кеміра ГроуХау», забезпечуючи вітчизняних виробників сільськогоспадарської продукції високоякісними комплексними мінеральними добривами – гранульованими NPK з мікроелементами серії Пауер, безхлорними серії Кропкер, а також безхлорними водорозчинними добривами серії Фолікер - для листового підживлення і Фертікер – для крапельного зрошення і фертигації.
В 2007 році компанія «Kemira GrowHow» стала складовою частиною «Yara International АСА». Ця подія призвела до зміни в 2008 році назви та бренду компанії в усьому світі, в тому числі і в Україні.

ТОВ «Яра Україна» ввібрало найкращі традиції попередньої компанії, пропонуючи вітчизняним виробникам широкий асортимент високоякісної продукції, гарні партнерські відносини, унікальні послуги GPS –системи відбору проб грунту та створення карт поля. Інтеграція двох компаній дозволила поєднати та примножити унікальний світовий досвід в сфері вирощування культур.

З 2008 ТОВ «Яра Україна» представляє на ринку України оновлений асортимент комплексних мінеральних добрив виробництва Фінляндії, Норвегії, та Англії під світовим брендом «Яра»:

Добрива YaraMila – для повноцінного живлення
Добрива YaraLiva – для виробництва якісної сільськогосподарської продукції
Добрива Фолікер та Фертікер - для позакореневого підживлення і фертигації.

Зосереджуючись на підвищенні врожайності і якості зібраного врожаю, компанія постійно вдосконалює свої продукти та розробляє нові технології живлення рослин, використовуючи величезний досвід та потенціал зі всіх країн світу, в яких працює «Yara». Тому слідкуйте за новинами компанії та очікуйте на нові продукти та технології живлення рослин, які команія буде представляти на ринку України.


 

Yara International АСА

«Yara International ACA» – лідируюча хімічна компанія, яка переробляє енергію, природні мінерали та атмосферний азот в продукти, необхідні для сільського господарства та промисловості, компанія № 1 на світовому ринку виробників мінеральних добрив.
Штаб-квартира компанії знаходиться в Осло (Норвегія), а виробничі потужності в 50 країнах світу виробляють більше ніж 27 млн. тон високоякісних мінеральних добрив в рік для сільгоспвиробників 120 країн світу. В компанії працює більше 9 000 працівників.
Компанія «Yara» постійно зміцнює свої лідируючі позиції в сфері живлення рослин.

Бачення
Наша мета – бути рушійною силою у своїй галузі.
«Yara» володіє унікальними можливостями аби бути лідером та рушійною силою у своїй сфері шляхом досконалої операційної діяльності, прибуткового зростання та розвитку персоналу. Вимоги «Yara» до стандартів якості, безпеки продукції та охорони навколишнього середовища найвищі в світі.

Місія
«Yara» прагне забезпечити найкращі врожаї та досягти найвищої прибутковості для сільгоспвиробників з метою встановлення довгострокових та взаємовигідних партнерських відносин.

Цінності
Робота зорієнтована на результат, грунтується на наступних засадах: Амбітність, Довіра, Відповідальність та Командна робота.

 

YaraMila Cropcare NPK 11-11-21 + МЕ, 40 кг
YaraMila Cropcare NPK 11-11-21 + МЕ, 40 кг

ЯраМіла (YaraMila Cropcare NPK 11-11-21 + МЕ, 40 кг) – високоякісні NPK добрива, з мезо- та мікроелементами в одній гранулі призначені аби забезпечити збалансоване живлення сільськогосподарських культур. Добрива «Кропкер» не містять хлору і тому рекомендуються до застосування на овочевих культурах, картоплі, виноградниках та в садах. Інші добрива ЯраМіла використовується для удобрення польових культур.

 

Упаковка: 40 кг 


Вибрати
YaraMila Cropcare NPK 5-14-28, 40 кг
YaraMila Cropcare NPK 5-14-28, 40 кг

ЯраМіла (YaraMila Cropcare NPK 5-14-28, 40 кг) – високоякісні NPK добрива, з мезо- та мікроелементами в одній гранулі призначені аби забезпечити збалансоване живлення сільськогосподарських культур. Добрива «Кропкер» не містять хлору і тому рекомендуються до застосування на овочевих культурах, картоплі, виноградниках та в садах. Інші добрива ЯраМіла використовується для удобрення польових культур.

 

Упаковка: 40 кг 


Вибрати
YaraMila Cropcare NPK 8-12-23 + ME, 40 кг
YaraMila Cropcare NPK 8-12-23 + ME, 40 кг

ЯраМіла (YaraMila Cropcare NPK 8-12-23 + ME, 40 кг ) - високоякісні NPK добрива, з мезо- та мікроелементами в одній гранулі призначені аби забезпечити збалансоване живлення  сільськогосподарських культур.  Добрива «Кропкер»  не містять хлору і тому рекомендуються до застосування на овочевих культурах, картоплі, виноградниках  та в садах. Інші добрива ЯраМіла використовується  для удобрення польових культур.

 

Упаковка: 40 кг 


Вибрати
YaraMila NPK 5-15-30 + ME, 40 кг
YaraMila NPK 5-15-30 + ME, 40 кг

ЯраМіла (YaraMila NPK 5-15-30 + ME, 40 кг ) - високоякісні NPK добрива, з мезо- та мікроелементами в одній гранулі призначені аби забезпечити збалансоване живлення  сільськогосподарських культур.  

 

Упаковка: 40 кг


Вибрати
YaraMila NPK 5-15-30 + ME, 500 кг
YaraMila NPK 5-15-30 + ME, 500 кг

ЯраМіла (YaraMila NPK 5-15-30 + ME, 500 кг )- високоякісні NPK добрива, з мезо- та мікроелементами в одній гранулі призначені аби забезпечити збалансоване живлення  сільськогосподарських культур

 

Упаковка: 500 кг (Біг-беги)

 


Вибрати

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.