Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Головна » Каталог виробників » АГРОСТОЛИЦЯ, ТОВ
АГРОСТОЛИЦЯ, ТОВ
Ангари безкаркасні
Ангари безкаркасні Ангари безкаркасні найнижча ціна в Україні
Вибрати
Групові поїлки з нержавіючої сталі 1200х450-Б (комплект):
Групові поїлки з нержавіючої сталі 1200х450-Б (комплект): Групові поїлки з нержавіючої сталі 1200х450-Б (комплект): В комплект входить: Ручка шт. 1 Кожух шт. 1 Кольцо шт. 2 Поддон поилки шт. 1 Труба ограждения шт. 1 Опора левая шт. 1 Опора правая шт. 1 Болти і гайки, Шплинт 2 Уголок латунный 3/4" ВВ шт. 3 "Клапан поплавковый 3/4"" MAXIFLOW" шт. 1 Хомут затяжной 16-25 (Metalvis ) шт. 4 Штуцер для шланга латунный шт. 4 Шланг поливочный D18х3 L=(2000) Пропонуємо: 1. обладнання для свинокомплексів, 2. обладнання для молочно-товарних ферм (обладнання для великої рогатої худоби), 3. обладнання для елеваторів (силоса для зберігання зерна). Детальніше на сайті або по телефону.
Вибрати
Силоси для зберігання зерна
Силоси для зберігання зерна Силоси для зберігання зернових культур Силоси можуть використовуватися у складі зернозберігаючих, зерноочисних і зерносушильних комплексів, встановлених на насіннєобробних, хлібоприйомних і зернопереробних підприємствах, перевалочних пунктах з одного виду техніки на другий, фермерських і колективних зерновиготовляючих господарствах, а також міжгосподарчих обєднаннях. Силоси виготовляються в наступних варіантах: - Силоси з конусним днищем-марка СВК - Силоси з плоским днищем марка СВП У комплект поставки силосу входить: Системи активного вентилювання в складі: вентилятори нагнітають відцентрові; вентилятори дахові; патрубки Повітропідвідні; повітророзподільні пристрої або аеродніще; воздухоотводи дахові та настінні; Система контролю температури в зернових силосах типу ТСС складається з термоподвесок, стаціонарного блок-поста харчування та підключення, блоку цифрового вимірювання. Механізм шнековий зачистной автоматизований, що складається з шнека зачистного, механізму переміщення МПШ і системи управління зачисним шнеком. Сигналізатор граничного рівня сипучих матеріалів. Самопливні вивантажувальні системи. Естакади надсілостние для установки транспортерів. Ціна договірна (залежно від моделі і комплектації); Пропонуємо: 1. обладнання для свинокомплексів, 2. обладнання для молочно-товарних ферм (обладнання для великої рогатої худоби), 3. обладнання для елеваторів (силоса для зберігання зерна). Детальніше на сайті або по телефону.
Вибрати
Станок для опороса Тип 1 (оцинк)
Станок для опороса Тип 1 (оцинк) Станок для опороса Тип 1 (оцинк) призначеня для опоросу свиноматок і надалі для утримання приплоду у складі боксів для опоросу. Ширина задньої частини клітини має п'ять положень 492/530/575/613/658 мм. Довжина клітини без годівниці регулюється залежно від розміру свиноматки (1742. 1906 мм). Наявність захисних дуг. Можливість регулювання висоти розділяють дуг.
Вибрати

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.