Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

АГРОВІТА ПП

Приватне аграрне підприємство Приватне аграрне підприємство "Агровіта" утворилося в 2001 році. З моменту свого утворення основним напрямком господарської діяльності компанії стало виробництво якісного насінного матеріалу таких культур, як кукурудза і соняшник.


Пріоритетом завжди були і залишаються якісні показники виробленої продукції. Це дозволило добре добре зарекомендувати себе і придбати постійних клієнтів у різних областях України вже за перші роки діяльності.

кукурудзаКомпанія "Агровіта" приділяє велику увагу вирощуванню і просуванню останніх розробок українських селекціонерів, що створюють новий високопродуктивний сортовий матеріал. У кожному випадку, з кожним новим клієнтом підбирається той гібрид, що максимально буде враховувати природно-кліматичні умови в даному регіоні та мету вирощування.

соняхНеобхідні для діяльності компанії рекомендації та інформаційну базу надають наукові співробітники таких інститутів як: Інститут Зернового Господарства Академії Аграрних наук України, Одеський Селекційно-генетичний інститут. З ними у компанії "Агровіта" укладені ліцензійні і субліцензійні договори на право вирощування, використання і продажу насінного матеріалу першого покоління.

Документи, що визначають господарську діяльність компанії:
Ліцензія на право оптової торгівлі насінням. Серія АВ № № 332318 від 19.01.2007. Термін дії: до 15.03.2012.
Паспорт на вирощування і реалізацію насінного матеріалу (репродукційного). № 5426 від 20.03.2009. Термін дії: до 01.04.2014.

 

Кукурудза гібрид "ТАР 349 МВ" (НВП "Селекта")
Кукурудза  гібрид

Гібрид середньостиглий. Відрізняється високою засухостійкістю й холодостійкістю. Стійкий до хвороб і шкідникам. Характеризується високим змістом сухої речовини й сприятливою комбінацією качанів і зеленої маси. Чуйний на поліпшення умов вирощування.


Вибрати
Кукурудза гібрид "Любава 279 МВ"
Кукурудза гібрид

Гібрид стійкий до вилягання і ураження головними хворобами і шкідниками. Врожайність зерна 90-95 ц/га в степовій зоні, 105-115 - в лісостеповій.


Вибрати
Соняшник гiбрид "Одеський 504"
Соняшник гiбрид

Простий міжлінійний гібрид. Середньоранньостиглий. Тривалість вегетаційного періоду від сходів до технічної стиглості в середньому 115 днів, коливається в залежності від регіонів вирощування від 105 до 119 днів. Урожайність складає 27-35 ц/га.Олійність насіння 48-50%.  Надзвичайно посухостійкий.


Вибрати
Соняшник гібрид "Заклик"
Соняшник гібрид

Гібрид високоолійний - олійність насіння складає 52 %. Агротехнічні вимоги: оптимальна урожайність насіння досягається за умов, коли густота стояння рослин в лісостепу в період вегетації становить 65-70 тис. рослин/га, а в степу 50-55 тис. рослин/га.


Вибрати
Соняшник Гібрид "Згода"
Соняшник Гібрид

Згода - простий міжлінійний гібрид, створений в 1989 р. на основі цитоплазматичної чоловічої стерильності (ЦЧС). Має генетично обумовлену стійкість до вовчка та несправжньої борошнистої роси (НБР).


Вибрати
Соняшник гібрид "Символ"
Соняшник гібрид

Висота рослин: 160-170 см; посухостійкий, екологічно пластичний; стійкий до несправжньої борошнистої роси, вовчка, середньо стійкий до сірої гнилі і склеротиніозу.


Вибрати
Соняшник гібрид "Злива"
Соняшник гібрид

Злива - потрійний ранньостиглий гібрид. Створений в Інституті олійних культур методом міжсортової гібридизації з наступним поліпшуючим добором. 


Вибрати

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.