Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Держкомзем з’ясовує куди поділися майже вісім тисяч комплектів бланків державних актів на Київщині?
Держкомзем з’ясовує куди поділися майже вісім тисяч комплектів бланків державних актів на Київщині?
10.12.2009

У ході моніторингу використання бланків державних актів на право власності на земельну ділянку, форма яких затверджена постановою Кабінету міністрів України від 12 листопада 2008 року, територіальними органами Держкомзему, державним підприємством «Центр державного земельного кадастру» та недержавними землевпорядними організаціями, який Держкомзем здійснює з метою виявлення фактів зловживань у процесі їх обігу, встановлено, що29 землевпорядними організаціями Київщини станом на листопад 2009 року не повернуто, або частково не повернуто до органів Держкомзему 7808 комплектів бланків державних актів із 11037 неправомірно отриманих протягом квітня-серпня цього року.

 

Держкомзем направив листи цим землевпорядним організаціям із вимогою терміново повернути комплекти бланків державних актів до органів Держкомзему, оскільки вони виготовлені за бюджетні кошти та є державною власністю, а їх зумисне неповернення чи приховування може містити ознаки кримінально-карних діянь.


Окрім того встановлено, що ці недержавні землевпорядні організації отримували бланки державних актів з порушенням Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів, якою чітко встановлено, що заповнення державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою покладається на ДП «Центр державного земельного кадастру».


Незважаючи на те, що комплекти бланків державних актів видавалися землевпорядним організаціям виключно за наявності заявок на їх отримання для подальшого оформлення громадянам конкретного району Київської області, окремі комплекти фактично оформлялися на земельні ділянки в інших адміністративно-територіальних одиницях іншими землевпорядними організаціями.


Наприклад, отримані цього року ТОВ «Укрземпроект» та ПП «Фокус-2002» від Управління земельних ресурсів у Обухівському районі Київської області бланки державних актів на земельні ділянки для оформлення жителям Обухівського району фактично були зареєстровані та видані восьми мешканцям Запорізького району Запорізької області.


Або ж отримані цього року ТОВ «ТІОН-3», ТОВ «НДПіРП» та ТОВ «Гео-Тест» від Управління земельних ресурсів у Макарівському районі Київської області бланки державних актів для оформлення жителям Макарівського району фактично були зареєстровані та видані двом мешканцям Запорізького району Запорізької області та мешканцю Обухівського району Київської області.


А це може свідчити про незаконну передачу або продаж цими землевпорядними організаціями комплектів бланків державних актів на право власності на земельну ділянку іншим юридичним та фізичним особам.


Значна кількість комплектів бланків державних актів на право власності на земельну ділянку оформлялася на одних і тих же осіб, замість оформлення на конкретних громадян відповідно до поданих заявок, що може свідчити про участь відповідних землевпорядних організацій у злочинних схемах привласнення земельних ділянок.


Наприклад, за останні півроку ФОП Завалідров С.К. оформив на себе особисто та ще трьох громадян понад 240 державних актів на земельні ділянки у Макарівському районі Київської області, з них лише на громадянина Дмитрієва О.П. – майже двісті земельних ділянок. Однак, отримував ФОП Завалідров С.К. ці бланки державних актів для оформлення на конкретних мешканців Макарівського району Київської області відповіднодо поданих заявок.


Також ФОП Завалідров С.К., грубо порушуючи вимоги Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право приватної власності на землю та інші права, самостійно заповнив бланки державних актів на право власності на земельну ділянку.


Слід зазначити, що саме згадані вище землевпорядні організації не повернули до Держкомзему найбільшу кількість бланків державних актів та підбурюють громадськість і органи державної влади щодо начебто неправомірних дій Держкомзему, намагаючись уникнути відповідальності за свою протиправну діяльність.

Відповідні матеріали із зазначеними фактами Держкомзем направив до Генеральної прокуратури України для вжиття процесуальних заходів, передбачених чинним законодавством.

Джерело: Прес-служба Держкомзему

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.