Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

У Світовому банку вважають, що для створення системи земельного кадастру Україні потрібно мінімум 2,5 роки
У Світовому банку вважають, що для створення системи земельного кадастру Україні потрібно мінімум 2,5 роки
21.12.2009

Створення в Україні системи кадастру у 2012 році - завдання надскладне, але виконати його можливо», - вважає експерт Світового банку ГевінАдлінгтон. Однак, на його думку, «якщо процес відбуватиметься такими ж темпами, як протягом минулих років, то знадобиться на 2-3 роки більше». Такий висновок зроблено представниками Світового банку за результатами оцінки реалізації Проекту «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру» і стану законодавчої бази в Україні, проведених у грудні 2009 року.

 

Експерт Світового банку поставив у пряму залежність побудову в Україні системи земельного кадастру від виконання робіт, передбачених Проектом, - створення картографічної основи кадастру та інформаційної системи - електронної бази даних. «Потрібно, щоб були створені індексні кадастрові карти на всю територію України. Але найскладніше і найважливіше - це створення інформаційної системи, з наступним введенням до неї всієї необхідної інформації. З нашого досвіду, не було випадків, коли б інформаційну систему створювали швидше, ніж за 2 роки», - наголошує ГевінАдлінгтон.

 

Необхідною умовою завершення робіт зі створення системи кадастру у 2012 році експерт називає «послідовні, швидкі й добре скоординовані дії Держкомзему і всіх, від кого це залежить» - «потрібно знайти високопрофесійного підрядника, який одразу почне працювати, і непростим завданням буде налагодити ефективне управління цим контрактом з боку Держкомзему». «Це непросто, але можливо», - зазначив ГевінАдлінгтон.

 

Експерт уточнив, щомова йде про земельний кадастр. «На території міст і містечок проблема ускладнюється в декілька разів тим, що там розташовані об'єкти нерухомості, які можуть бути зареєстровані в різних органах. І допоки не буде уніфікованоїсистеми, яка адекватно працюватимеі на територіїміських зон, питаннязалишатиметьсявідкритим», - зазначивфахівець. При цьомувіннаголосив, щоствореннятакоїсистемивиходить за рамки Проекту, оскільки «за своєю природою ціпроблеми не єтехнічними - цеадміністративніпроблеми, якімаєврегулювати закон та нормативна база, щорегламентуєйоговпровадження». За оцінкоюГевінаАдлінгтона, «в питанністворення кадастру нерухомості в міських зонах Україназнаходитьсяпозаду практично всіхсвоїхсусідів». Оцінюючи терміни, необхідні для виконання цієї роботи в Україні, ГевінАдлінгтон послався на аналогічний досвід інших країн: «Більшість країн, з якими ми працювали, за масштабами, звичайно, були менші - вони змогли створити систему за 5-6 років. Україна більша за масштабами, їй потрібно більше часу - близько 10 років.

 

Світовий банк щонайменше двічі на рік проводить оцінку реалізації Проекту «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру». Цей Проект є одним із найбільших в інвестиційному портфелі Світового банку в Україні. ГевінАдлінгтон зазначив, що «наступний етап оцінки Проекту буде проведено навесні 2010 року - тоді можна буде сказати точніше, скільки ще років Україна створюватиме земельний кадастр».

 

Довідково. ГевінАдлінгтон - фахівець із питань управління земельними ресурсами Світового банку по регіону Європи та Середньої Азії, відповідальний за реалізацію 16 діючих проектів у 14 країнах, які включають управління земельними ресурсами, земельний кадастр та реєстрацію прав. За час своєї 34-річної кар'єри працював у галузі управління земельними ресурсами в 30 країнах та відвідав установи, що здійснюють управління земельними ресурсами, у 53 країнах.

 

 

Джерело: Державний комітет України із земельних ресурсів

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.