Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

На Канівщині земельні акти видано всім громадянам, які звернулися до місцевих рад із заявою
На Канівщині земельні акти видано всім громадянам, які звернулися до місцевих рад із заявою
29.12.2009

У суботу, 26 грудня, Голова Держкомзему Олег Кулініч разом з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко з робочою поїздкою відвідав Черкаську область. Головна мета візиту - урочисте вручення актів на право власності на земельні ділянки жителям регіону.

 

"Сьогодні ми з вами маємо щасливу нагоду перед святами зробити важливу справу для більшості людей, які мешкають у містах, селах, селищах, яким держава за 18 років незалежності заборгувала право власності на землю", - заявила Юлія Тимошенко під час церемонії вручення актів у Каневі.

 

Прем'єр-міністр нагадала, що Уряд створив спеціальну гарячу лінію, на яку кожна людина може звернутися зі своїми проблемами. Юлія Тимошенко зауважила, що на урядову лінію поступило десятки тисяч дзвінків, які стосувалися проблем з видачі земельних актів. Саме тоді, за її словами, Уряд ретельно вивчив ситуацію з видачею земельних актів і з'ясував, що для забезпечення права власності на землю громадянину необхідно зібрати понад 60 документів з підписами чиновників за відповідну плату та ще й дати хабарі.

 

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко наголосила, що її уряд не допустить повернення "земельної" мафії, яка протягом багатьох років наживалася на проблемах громадян: "Уже півроку ми ламаємо цю злочинну вертикаль. Біля кожного державного земельного кадастру, біля кожної установи Держкомзему за попередні 10 років були створені приватні підприємства, яким надано право брати з людей гроші за будь що... Це була плата не державі, а приватним структурам"...

Прем'єр при цьому додала, що приватні компанії запланували отримати з бюджету більше 6 мільярдів гривень за виготовлення цих актів і приблизно таку ж суму очікували отримати від людей.

 

Юлія Тимошенко нагадала, що відповідно до законодавства кожен мешканець міста, села, селища, який має присадибну діяльну, має право цю ділянку безкоштовно приватизувати. І попри руйнацію цього процесу через байдужість чиновників, корупцію у державі чинний уряд продовжує повертати громадянам право на рідну землю.

 

Юлія Тимошенко під час робочої поїздки на Черкащині вручила понад 11 тисяч актів на право власності на земельні ділянки.

 

У свою чергу керівник Держкомзему Олег Кулініч зазначив, що на сьогодні у Канівському районі видано земельні акти всім громадянам, які звернулися до місцевих рад з відповідною заявою.

 

Джерело: dkzr.gov.ua


эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.