Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Понад 66 відсотків кримських татар одержали земельні ділянки
Понад 66 відсотків кримських татар одержали земельні ділянки
14.01.2010

Департамент земель сільськогосподарського та іншого призначення, охорони і моніторингу земель Держкомзему інформує про забезпечення земельними ділянками раніше депортованого населення Автономної Республіки Крим. На сьогодні у сільській місцевості півострова проживає 720,9 тис. осіб, з них 574,5 тисячі - доросле населення, у тому числі 109 тис. осіб (19%) - кримські татари. 71,3 тис. кримських татар (66,1 % від усієї кількості дорослого населення з числа кримських татар) одержали чи одержують земельні ділянки для власних потреб загальною площею 184,8 тис. гектарів.

 

З них:

-   22,9 тис. раніше депортованих громадян одержали земельні частки (паї) загальною площею 126,1 тис. гектарів;

-   0,3 тис. репатріантів організували фермерські господарства на землях загальною площею 4,9 тис. гектарів;

-   1,7 тис. осіб стали членами новостворених сільськогосподарських підприємств площею 8,5 тис. гектарів;

-  26,1 тис. осіб одержали земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 24,9 тис. га і ще 20,3 тис. репатріантів отримали дозволи на розробку проектної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства площею 20,4 тис. гектарів.

Якщо провести розрахунок землезабезпеченості кримських татар землями сільськогосподарського призначення, то він становить 1,45 га на 1 особу. При розрахунку з урахуванням тих земельних ділянок, по яких дано дозвіл на складання проекту землеустрою, землезабезпеченість становить 1,69 га на 1 особу.

У порівнянні: у 2001 році середня забезпеченість земельними ділянками становила 1 га на одну дорослу особу з числа репатріантів; у 2002-му цей показник становив 1,45 га, у 2003-му - 1,63 га, у 2004-му - 1,72 га, у 2005-му - 1,71 га, у 2006-му - 1,7056 га, у 2007-му - 1,71 га, у 2008-му - 1,71 га земель сільськогосподарського призначення.

 

Забезпечення репатрійованих громадян земельними ділянками несільськогосподарського призначення

У 2004-2005 роках в Автономній Республіці Крим гостро стояло питання забезпечення раніше депортованих кримських татар земельними ділянками несільськогосподарського призначення, особливо на південному та південно-східному узбережжі автономії (міста Ялта, Алушта, Судак, Феодосія). Зазначене питання є актуальним і сьогодні.

Нині в Криму під індивідуальним житловим будівництвом налічується 404,6 тис. земельних ділянок загальною площею 48,7 тис. га. З них репатріантам надано в користування та власність 83,65 тис. ділянок, загальна площа яких - 9,96 тис. га, що становить 20,7 % від загальної площі земельних ділянок, які використовуються для індивідуального житлового будівництва.

Слід зазначити, що значна частина земельних ділянок, отриманих громадянами безоплатно у власність на південному, південно-східному березі Криму та в місті Сімферополі і Сімферопольському районі, продається на вторинному ринку землі. Наприклад, у Сімферопольському районі та м. Сімферополі депортаваними у 2008 році було продано 214 земельних ділянок, виділених їм для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд.

Для здійснення комерційної діяльності (крім земель сільськогосподарського призначення) репатріантам надано ПОЗ земельних ділянок площею 67,52 гектара.

 

Джерело: Державний комітет України із земельних ресурсів

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.