Агропромисловий Агро Пром Портал Добавить статью

магазин для пчеловодов

Уважаемые пчеловоды! В интернет-магазине Агроэнергия вы можете заказать полный комплект пчелооборудования- ЗВОНИТЕ!
АгроФото АгроВідео Агровебкаталог

Опитування

Может ли сельский житель достойно зарабатывать?

Проголосувати

Календар

Погода

Курс валют

Ціни на топливо

Украинские нефтепродукты

Карти Батьківщини

Карта батьківщини


Покровителі бджільництва - святителі Зосима та Ссаватій Соловецькі

Покровителі бджільництва
- святителі Зосима
та
Ссаватій Соловецькі


Пчеловоду на удачу

Ліси Полтавщини до 2015 року
Ліси Полтавщини до 2015 року
18.02.2010

15 лютого відбулася нарада у першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Івана Близнюка, на якій проаналізували хід виконання в області Державної програми «Ліси України» на 2002-2015 роки. З доповіддю виступив начальник облуправління ЛМГ Юрій Тараненко. 

 

Як зазначив Юрій Миколайович, у цілому по управлінню в 2009 році роботи із садіння лісу виконані в обсязі 2178 га, при завданні 1940 га (112%). Лісгоспами облуправління забезпечено цілковите збереження 6,1 тис.га захисних лісових насаджень, створених у попередні роки реалізації Програми. 

На створення нових лісів у 2009 році було направлено 7,5 млн. грн. коштів. У тому числі коштів обласного бюджету - 1,2 млн.грн. (16%), місцевих бюджетів - 0,5 млн.грн. (6%), власних коштів підприємств - 1,2 млн. (16%), коштів державного бюджету - 4,6 млн. грн. (62%). 

Впродовж 2009 року на площі 6588 га проведено рубки формування і оздоровлення лісів, що становить 109% до показників Програми. Показник виконання обсягів рубок головного користування за минулий рік склав 70,3 тис.м3

Завдяки підтримці обласної ради у 2009 році в області у повному обсязі виконано захист насаджень від шкідників та хвороб лісу. Протягом 2009 року лісгоспами області створено 2,1 тис. км мінералізованих смуг, проведено догляд за мінсмугами та протипожежними розривами в обсязі 19,5 тис. км. Забезпечено авіаційну охорону лісів від пожеж, яка склала майже 100 льотних годин. Завдяки проведеним роботам середня площа лісової пожежі склала 0,26 га, що втричі менше, ніж у 2008 році. 

У лісах облуправління у 2009 році майже в 2 рази зменшилися обсяги самовільних рубок, а відсоток виявлення осіб, винних у протиправних діях, досяг 84%. По підсумках року на користь держави стягнуто 48 тис. грн збитків. 

Також Юрій Тараненко зазначив, що за період дії Державної програми лісгоспами області прийнято в постійне користування 8,7 тис. га невгідь та малопродуктивних земель під залісення. З метою нарощування обсягів створення нових лісів у 2010 році, підприємствами облуправління вирощено понад 18 млн. штук сіянців і саджанців. 

Звернув увагу доповідач і на ті питання, вирішення яких необхідне для подальшого розвитку лісового господарства області. 

Згідно з новою редакцією Державної цільової програми "Ліси України" на 2010-2015 роки постановою Кабінету Міністрів України № 977 від 16.09.2009 значно збільшено обсяги садіння нових лісів, починаючи з 2011 року. Відповідно необхідно розробити зміни до цільової програми "Ліси Полтавщини до 2015 року" як в частині збільшення обсягів лісопосадок так і в частині збільшення обсягів фінансування. 

Загальна потреба в коштах для реалізації Програми лише в 2010 році складає 8,0 млн. грн. Своєчасне отримання в березні 2010 року 2,5 млн.грн. коштів обласного фонду на створення 1300 га нових захисних насаджень, та протягом року - коштів державного бюджету на дорощування, створених в минулі роки 6,1 тис. гектарів нових лісів - єдина можливість виконати Програму. 

Гостро постала і проблема оновлення матеріально-технічної бази лісогосподарських підприємств, придбання тракторів, лісосадивних машин та іншої спецтехніки для роботи на крутосхилах. 

Проблемними залишаються і питання забезпечення лісогосподарських підприємств земельними ділянками під залісення, відсутність державного резерву таких земель. Лісгоспи області забезпечені площами під садіння нових лісів лише на 2 роки, тому необхідне сприяння влади у вирішенні цих питань. 

А також дорученням голови ПОДА передбачено залучення коштів місцевих бюджетів та обласного фонду ОНПС для створення нових лісів у 2010 році.

 

Джерело: Прес-служба ПОУЛМГ

эдина країна-єдиная страна

Шорти vulkan klassik

Шорты для похудения

Vulkan Classic

пчеловодство видео,  разведение пчел видео, пчелы видео, пасека видео, уход за пчелами видео, смотреть мультфильмы онлайн, смотреть фильмы онлайн

 

Райффайзен Лізинг Аваль

 

 

 

Науково-інноваційний центр

Найди друга

Медогонки,Воскотопки,Сушилки пыльцы,Ульи и принадлежности,Одежда для пчеловода,Инвентарь

 

Карта пасек, пасека, пасеки всего мира, пасечники

Карта пасек показывает

пасечников
и их пасеки всего мира!
Заявите о себе, добавляя
Вашу собственную пасеку!

 

«Собраться вместе - это начало. Оставаться вместе - это прогресс.

Работать вместе - это успех». - Генри Форд

Передрукування матеріалів заборонено без посилання на http://agroprom-ua.com
CopyRight © 2009-2012. Всі права захищені. АГРОПРОМ-Агропромышленный Портал Украины.